تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۳۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

۴ انتصاب جدید در استان بوشهر

۴ انتصاب جدید در استان بوشهر

۴ انتصاب جدید در استان بوشهر

دوراهک نیوز : استاندار بوشهر طی احکامی، سرپرست دفتر فنی، دو معاون فرمانداری دشتستان و بخشدار مرکزی این شهرستان را منصوب کرد.

دوراهک نیوز: استاندار بوشهر طی احکامی، سرپرست دفتر فنی، دو معاون فرمانداری دشتستان و بخشدار مرکزی این شهرستان را منصوب کرد.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ عبدالکریم گراوند در حکمی، حمید بردستانی را به عنوان سرپرست دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر منصوب کرد. وی از ابتدای دولت یازدهم تاکنون معاون عمرانی فرمانداری دشتی بوده است.

همچنین جواد لقمان‌زاده به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان شد. وی تاکنون بخشدار مرکزی دشتستان بوده است.

ناهید دشتی کارشناس بخشداری مرکزی دشتستان هم به عنوان بخشدار منصوب گردید.

محمدجواد زراعتگر معاون پیشین سیاسی امنیتی فرمانداری دشتستان نیز به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه این فرمانداری منصوب شد.

گفتنی است عبدالحمید کریم آزاد نیز کماکان به عنوان معاون عمرانی فرمانداری دشتستان به فعالیتش ادامه می دهد تا این فرمانداری دارای سه معاون شود.

براساس ساختار جدید، فرمانداری های بوشهر، گناوه، کنگان و دشتی نیز یک معاون جدید “برنامه ریزی و توسعه” به دو معاونت قبلی اضافه می گردد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.