تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱:۲۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

۲ پروژه بهداشتی عمرانی در روستاهای شهرستان دیر افتتاح شد+ تصاویر

دوراهک نیوز:به مناسبت دهه مبارک فجر ۲ پروژه بهداشتی عمرانی در روستاهای شهرستان دیر افتتاح شد.

۲ پروژه بهداشتی عمرانی در روستاهای شهرستان دیر افتتاح شد

به گزارش دوراهک نیوز:فرماندار شهرستان دیر،از افتتاح ۲ پروژه بهداشتی عمرانی در روستای جبرانی،و الی شمالی خبر داد.

حمزه اعتماد،صبح امروز در مراسم افتتاح خانه بهداشت،روستای جبرانی با تبریک ایام اله دهه مبارک فجر،اظهار داشت:این پروژها با حضور مسئولان و با اعتبار ۸ میلیارد ریال از محل اعتباران نفت و خیر ساز،به بهره برداری رسید.

اعتماد،با بیان اینکه،از ابتدای انقلاب تا کنون،خدمات ارزنده ای در روستاها انجام شده است گفت:در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته خدمات ارزنده ای صورت پذیرفته و با بهره برداری از این پروژه ها، خدمت رسانی به روستائیان از کیفیت بیشتری برخوردار می شود.

فرماندار دیر، در خصوص سفر استاندار بوشهر،به شهرستان دیر، نیز اظهار داشت: این سفر از همه جوانب حائز اهمیت است و امیدواریم حاصل آن خیرات و برکاتی برای شهرستان داشته باشد. افزود:

۲ پروژه بهداشتی عمرانی در روستاهای شهرستان دیر افتتاح شد

امام جمعه دیر نیز در این آیین،گفت:انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار زیادی در همه عرصه به ویژه در بحث بهداشت درمان داشته است که قابل تقدیر است.

حجه السلام سید علی حسینی،افزود:طرح تحول سلامت یکی از نقاط عطف در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در بحث سلامت مردم خواهد بود و حضور خیرین و نیکوکاران در کنار حوزه بهداشت و سلامت نقشی کلیدی و اساسی است.

امام جمعه دیر،با بیان اینکه،خیرین سلامت نقش بسزایی در ارتقای سلامت جامعه دارند،افزود:اقدامات ماندگار خیرین در شهرستان دیر، مایه مباهات است.

۲ پروژه بهداشتی عمرانی در روستاهای شهرستان دیر افتتاح شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر،نیز در این آیین گفت:خانه بهداشت روستای جبرانی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

احمد اخوندی افزود:این پروژه با زیربنای ۱۳۰ متر مربع و مساحت زمین آن نیز ۶۳۵ متر می باشد که اعتبار ساختمان آن نیز توسط شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا تامین و صبح امروز به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه،اعتبار تجهیز و تامین نیروی انسانی مورد نیاز این خانه بهداشت از طریق دانشگاه علوم پزشکی تامین شده است،گفت:در حال حاضر در شهرستان دیر ۱۰ خانه بهداشت و درمان وجود دارد که در راستای طرح تحول سلامت ۸ خانه بهداشت نوسازی و خانه بهداشت روستای الی و بردخون نیازمند نوسازی است.

۲ پروژه بهداشتی عمرانی در روستاهای شهرستان دیر افتتاح شد

رئیس بنیاد مسکن شهرستان دیر،نیز در این آیین گفت:اجرای طرح هادی روستایی در الی شمالی با اعتبار ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت به بهره برداری رسید.

آرمان جلالی افزود:این پروژه به طول ۷۶۰ متر و مساحت ۸۰۳۵ متربع می باشد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.