تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

۲۲ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی آماده شد

۲۲ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی آماده شد
رئیس آموزش و پرور شهرستان دیر گفت: تاکنون ۲۲ مدرسه، ۱۱۰ کلاس و ۶ سوئیت برای اسکان مسافران در ایام عید نوروز تدارک دیده‌ایم و تعداد ۱۰ تا ۲۰ کلاس دیگر نیز در حالت آماده‌باش قرار دارد.

۲۲ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی آماده شد

به گزارش دوراهک نیوز از شهرستان دیر، احمد عبدالله‌زاده شامگاه دوشنبه در آخرین نشست شورای آموزش و پرورش دیر در سال ۹۶ با تبریک سال نو، اظهار داشت: امسال توانستیم با همکاری دانش‌آموزان مدارس شهرستان دیر، یادواره ۲۵ دانش‌آموز شهید این شهرستان را برگزار کنیم که نقش بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی در مدارس بر جای گذاشت.

وی درباره اسکان مسافران نوروزی بیان کرد: تاکنون ۲۲ مدرسه، ۱۱۰ کلاس و ۶ سوئیت برای اسکان مسافران در ایام عید نوروز تدارک دیده‌ایم و تعداد ۱۰ تا ۲۰ کلاس دیگر نیز در حالت آماده‌باش قرار دارد.

رئیس آموزش و پرور شهرستان دیر تصریح کرد: برای مواقع اضطراری نیز ۳ سالن  ورزشی و حیاط ۳ مدرسه بزرگ دیگر نیز در نظر گرفته شده است.

۲۲ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی آماده شد

وی گفت: ۳۲ همکار، ۳۲ سرایدار و ۱۰ نفر کادر اداری در اسکان مسافران نوروزی فعالیت دارند.

عبدالله‌زاده با بیان این که در بحث روشنایی حیاط مدارس نیازمند همکاری هستیم،گفت: برای مدیریت مصرف آب نیز انتظار داریم  زمان‌های نوبت‌دهی به ما اعلام شود .

وی عنوان کرد: در سال جاری اتفاقات خوبی هم در بخش نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به ویژه زیرساخت‌های آموزش و پرورش شاهد بودیم.

رئیس آموزش و پرور شهرستان دیر با بیان این که سال گذشته عملیات اجرایی مدارس باهنر و پروین اعتصامی آغاز شد، ادامه داد: با تخصیص‌های انجام شده، در ابتدای سال آینده، عملیات اجرایی ساخت آموزشگاه شریعتی بردستان و حضرت خدیجه آبدان آغاز می‌شود.

عبدالله‌زاده ادامه داد: از محل مصوبه وزارت نفت در حوزه آموزش و پرورش ساخت چهار مدرسه ۹ کلاسه در شهرهای دیر، بردستان، دوراهک و آبدان به تصویب رسیده است.

/خبرگزاری فارس

دیدگاه خود را به ما بگویید.