تاریخ انتشار :شنبه ۱۴ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

یادواره ۲۴ شهید شهر بردستان برگزار شد+تصاویر

یادواره ۲۴ شهید شهر بردستان برگزار شد

دوراهک نیوز :همزمان با ایام فاطمیه و ایام‌الله دهه فجر یادواره ۲۴ شهید والامقام شهر بردستان با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان شهرستانی، مداح حاج مهدی سلحشور، و سخنرانی حجه السلام صادقی سرایانی شهید زنده در حسینه اعظم بردستان برگزار شد.

به گزارش پارس خلیج:حجه السلام محمد صادقی سرایانی در این مراسم گفت:ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های والای شهدا می‌تواند زمینه‌ساز تعالی جامعه و دستیابی به اهداف و آرمان‌های نظام باشدو

وی با بیان اینکه، شهدا حماسه‌سازانی هستند که با ازخودگذشتگی و  رشادت ضامن بقا، حفظ استقلال و آزادی نظام هستند،اظهار داشت:زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا نه‌تنها یک وظیفه دینی بلکه بااقتدار، شکوه و امنیت کشور  گره‌خورده است.

این استاد حوزه و دانشگاه،افزود: دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالتی است که شهدای والامقام همیشه به دنبال آن بوده‌اند و برای دستیابی به این اهداف والا و ارزشمند از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌ و از جان و مال خود گذشته‌اند که تمامی این موارد در دستیابی به عزت و اقتدار کنونی کشورمان کافی بود.

حجه السلام محمد صادقی سرایانی، با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در آسایش و امنیت قرار دارد،گفت:امروز شرافت و عزت جامعه اسلامی مرهون خون شهدا است و شهدا وارسته‌ترین الگو برای جوانان محسوب می‌شوند.

اجرایی سرود،دکلمه و مداحی از جمله برنامه های این مراسم معنوی بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.