تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۸:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

گزارش تصویری یادواره دو شهد دانش آموز شهر دوراهک

دوراهک نیوز :یادواره  ۲شهید دانش آموز شهردوراهک با حضور خانواده های معظم شهدا،مسئولان و دانش آموزان در آموزشگاه شهید رجایی برگزار شد.

به گزارش دوراهک نیوز :امام جمعه  دیر در این مراسم گفت:پیوند علم،معنویت و شهادت پیوند مبارکی است که یک انسان می تواند به آن دست یابد.

حجت الاسلام سید علی حسینی،با بیان اینکه شهدای دانش‌آموز در تمامی عرصه‌ها برای همه اقشار جامعه به ویژه دانش‌آموزان الگو بوده اند،افزود: شهدای دانش‎آموز دفاع از مملکت، دین و ارزش‌های دینی و جهاد را مقدم بر تحصیل دانسته و با نثار خون خود در مقابل دشمنان ایستادند.

حسینی،،با بیان اینکه عزت، آبرو، استقلال و امنیت کشور از برکت خون پاک و صبوری خانواده معظم شهداست، گفت:اقتداری که امروز نظام اسلامی ما توانسته در دنیا به آن دست یابد، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب حاصل شده است.

امام جمعه دیر،با تاکید بر شناخت مقام والای شهدا و انتقال آن به نسل های آینده،اظهار داشت:دشمن امروز برای انحراف نسل جوان و انقلابی ما دست به تهاجم فرهنگی زده است که برگزاری این یادواره می تواند مانع از به ثمر رسیدن اهداف آنان باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.