تاریخ انتشار :پنج شنبه ۷ دی ۹۶.::. ساعت : ۵:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

کودک ربوده شده برازجانی آزاد شد

با اقدامات پلیسی؛

دوراهک نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه هویت ربایندگان شناسایی شده و تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد گفت: طبق بررسی های اولیه علت این حادثه اختلاف مالی ربایندگان با پدر کودک بوده است.

دوراهک نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:در یک عملیات پلیسی و همکاری مردمی کودک ۱۱ ساله ای که  صبح امروز از جلو مدرسه ای در شهر برازجان ربوده شده بود آزاد و تحویل خانواده اش شد.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ سردار خلیل واعظی گفت: صبح امروز ۳ نفر سرنشین یک دستگاه خودرو در حالیکه سر و صورت خود را پوشانده بودند کودک ۱۱ ساله ای به هویت “ب” را جلو درب مدرسه ای در خیابان فرهنگیان برازجان به زور سوار ماشین کرده و متواری شدند.

وی اضافه کرد:پس از تماس مردم با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ و حضور سریع و به موقع گشت های پلیس و انجام تحقیقات میدانی، مسیرهای احتمالی فرار و مخفیگاه کودک ربایان شناسایی شد.

به گفته سردار واعظی با همکاری قابل تقدیر مردمی مخفیگاه کودک ربایان در یکی از روستاهای اطراف برازجان شناسایی و نیروهای پلیس اعزام شدند. با نزدیک شدن پلیس به محل نگهداری کودک، ربایندگان با رها کردن کودک متواری و کودک در حالیکه دست و پایش بسته شده بود آزاد و صحیح و سالم تحویل خانواده اش شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه هویت ربایندگان کاملا شناسایی شده و تلاش برای دستگیری آنان با جدیت ادامه دارد خاطرنشان کرد:برابر بررسی های اولیه علت این حادثه اختلاف مالی ربایندگان با پدر کودک بوده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.