تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۱ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۱:۲۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

کشف یک تن و ۸۲۵کیلو گرم تریاک در عسلویه

دوراهک نیوز تریاک در این شهرستان کشف شد.
به گزارش دوراهک نیوز سردار حیدر عباس زاده در جمع خبرنگاران افزود: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر ، فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی ۷۲ ساعت گذشته در چهار مرحله عملیات یک تن و ۸۲۵ کیلو گرم مواد مخدر تریاک کشف کردند.

وی بیان کرد: این عملیات که شامل چند مرحله بود با محوریت فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه شروع شد.

عباس زاده افزود: در ابتدا با اشرافیت اطلاعاتی و شناسایی یک محل تخلیه مواد مخدر در ساحل روستای بنود شهرستان عسلویه، یک تیم ویژه متشکل از ماموران انتظامی، پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام و یک دستگاه زانتیا حامل ۷۶۰ کیلوگرم تریاک را توقیف و سه نفر قاچاقچی را دستگیر کردند.

عباس زاده ادامه داد: در مرحله بعد با رصد اطلاعاتی یک دستگاه خودرو سواری پاترول حامل ۶۳۶ کیلوگرم تریاک که قصد داشت دور از چشم ماموران پلیس از مسیر کوهستانی و روستایی کنارخیمه وارد شهرستان عسلویه شود، شناسایی و با کنترل کلیه مسیرهای ورودی و خروجی روستاهای حوزه ساحلی، خودروی یادشده توقیف و پس از بازرسی محموله ۶۳۶ کیلوگرمی آن توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در مرحله بعد یک دستگاه پژو پارس توقیف و مقدار ۳۷۲ کیلو گرم تریاک از این خودرو کشف شد گفت: در بازرسی از منازل قاچاقچیان ۵۷ کیلو گرم مواد مخدرکشف و ۳ نفر متهم دستگیر شدند./ایرنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.