تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۶:۴۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

کشف یک تن مواد مخدر توسط سپاه در عسلویه

کشف یک تن مواد مخدر توسط سپاه در عسلویه

کشف یک تن مواد مخدر توسط سپاه در عسلویه

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: در طی دو عملیات جداگانه، در مجموع یک تن و ۱۸۰ کیلو انواع مواد مخدر کشف شد.
به گزارش دوراهک نیوز، سردار علی رزمجو در نشست با اصحاب رسانه در بوشهر اظهار داشت: طی چند ماه کار اطلاعاتی توسط سپاه عسلویه و گشت های اطلاعاتی بسیج و هماهنگی با مقام قضایی طی دو مرحله موفق به کشف یک تن و ۱۸۰ هزار کیلو انواع موادمخدر از نوع تریاک و هروئین شدیم.

وی افزود: در مرحله اول که در روز ۲۱ اسفندماه امسال و با مشارکت دریابانی استان بوشهر انجام شد، ۷۰۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان عسلویه کشف شد و در ۲۴ اسفندماه نیز با مشارکت ناجا ۴۸۰ کیلوگرم تریاک و ۲۰ کیلوگرم هروئین کشف شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اعلام توجه جدی این مجموعه به برگزاری کاروان راهیان نور دریایی و زمینی تصریح کرد: از ابتدای اسفندماه امسال تاکنون دوازده‌هزار و ۲۷۲ در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند که از این تعداد دو هزار نفر پیشکسوت دفاع مقدس، هشت‌هزار و ۸۸۶ زائر دانش‌آموز و یک‌هزار و ۳۷۸ نفر دانشجو بودند.

رزمجو ادامه داد: برنامه‌ریزی لازم برای اعزام ۲۰ هزار نفر از طریق زمینی فراهم شده که از سراسر استان در حال اجراست و هم اکنون تعداد قابل توجهی در جبهه‌های جنوب قرار دارند.

وی بیان کرد:  زائران کاروان راهیان نور دریایی در استان بوشهر از نیروگاه هسته‌ای، موزه دریایی و موزه رئیس علی‌دلواری بازدید می‌کنند وسپس به جزیره خارگ اعزام می‌شوند که تاکنون از ۱۱ استان درخواست‌ها به بوشهر ارسال شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.