تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۵ آبان ۹۶.::. ساعت : ۶:۵۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

کشف بیش از ۷۰۰ کیلو گرم مواد مخدر در عملیات بامدادی پلیس کنگان+ تصاویر

کشف بیش از ۷۰۰ کیلو گرم مواد مخدر در عملیات بامدادی پلیس کنگان

 به گزارش دوراهک نیوز  فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات هماهنگ پلیسی بیش از ۷۰۰ کیلو گرم تریاک کشف و سه نفر متهم دستگیر شدند.

به گزارش دوراهک نیوز فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات هماهنگ پلیسی بیش از ۷۰۰ کیلو گرم تریاک کشف و سه نفر متهم دستگیر شدند.

سردار خلیل واعظی در گفتگو با خبرنگار ما در کنگان افزود: اشراف عملیاتی پلیس استان بر تحرکات قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر منجر به شناسایی یک باند حرفه ای حمل مواد مخدر در شهرستان کنگان شد.

وی افزود: بامداد امروز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه هماهنگی که قاچاقچیان قصد داشتند محموله مواد مخدر را در یکی از بخش های شهرستان کنگان جابجا کنند در محاصره پلیس قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: در این عملیات که واحدهای مختلف پلیس شهرستان کنگان و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حضور داشتند یک دستگاه خدرو حامل مواد مخدر متوقف و در بازرسی از آن ۷۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و سه دستگاه خودرو توقیف شد.

واعظی با بیان اینکه در این عملیات سه نفر متهم نیز دستگیر شده است تصریح کرد: این چهارمین محموله مواد مخدر است که طی یک هفته گذشته در استان بوشهر کشف شده است.

به گفته این مقام ارشد پلیس در سه عملیات قبل حدود یک تن و ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده بود.

گفتنی است از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۹ تن مواد مخدر بوسیله پلیس استان بوشهر کشف شده است.

گزارش: ابوذر حسین پور

/ثلاث

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.