تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۷ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۵:۵۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

چشمک پارس جنوبی به لیگ برتر

دوراهک نیوز: نماینده استان در لیگ آزادگان، هفته آینده راهی سیرجان می شود تا مقابل گل گهر قرار بگیرد گه جدال صدرجدولی ها می باشد.

دوراهک نیوز: پارس جنوبی جم در هفته سی ام لیگ یک موفق شد نساجی مازندران را با 2 گل شکست دهد و به فاصله یک امتیازی صدر جدول رسیده تا همچنان برای صعود امیدوار باشد.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ تارتار و شاگردان با انگیزه اش در این بازی و در غیاب حسین پورامینی آماده، ابتدا با گلزنی امید سینک در دقیقه 11 از حریف پیش افتادند.

نساجی که در پیشانی خط حمله خود محمد عباس زاده آقای گل لیگ یک را در اختیار داشت در ادامه مسابقه به فکر حمله افتاد اما خط دفاعی بتونی پارس جم که در این 30 هفته تنها 12 گل خورده، اجازه هنرنمایی به سلطان گل لیگ نداد.

در نیمه دوم و بر روی یک ارسال، احسان تاییدی گل دوم جمی ها را به ثمر رساند تا ورزشگاه غرق در شادی شود. بعد از این گل باز هم میزبان بازی را در اختیار داشت و حتی چند موقعیت گلزنی نیز به دست آورد اما موفق به گلزنی نشد.

پارس جنوبی جم با این برد 53 امتیازی شد و در یک امتیازی صدر جدول قرار گرفت. نماینده استان در لیگ آزادگان، هفته آینده راهی سیرجان می شود تا مقابل گل گهر قرار بگیرد گه جدال صدرجدولی ها می باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.