تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۵:۵۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

پیکر پاک شهدای گمنام در حال و هوای فاطمی بوشهر تشییع شد+تصاویر

استقبال مردم شهیدپرور بوشهر از شهدای گمنام دفاع مقدس

دوراهک نیوز : مراسم تشییع پیکر مطهر هشت شهید گمنام دفاع مقدس صبح امروز با حضور گسترده مردم بوشهر در فرودگاه بین المللی این شهر برگزار شد.

به گزارش دوراهک نیوز  مراسم تشییع پیکر مطهر هشت شهید گمنام دفاع مقدس صبح امروز با حضور گسترده مردم بوشهر در فرودگاه بین المللی این شهر برگزار شد.

همچنین پیکر مقدس ۴ شهید گمنام نیز صبح امروز از فرودگاه عسلویه وارد استان شد و قرار است همزمان با شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) این شهدای گمنام تشییع و دفن شوند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر گفت: مراسم وداع ۱۲ شهید گمنام و  حماسه آفرین هشت سال دفاع مقدس  ساعت ۱۹ دوشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر، گلزار شهدای خورموج، مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) برازجان و ساعت ۲۰ در بیدخون و نخل تقی برگزار می‌شود.  

غلامحسین خسروی از تشییع پیکر پاک شهدای والامقام گمنام روز سه شنبه اول اسفند خبرداد و خاطر نشان کرد: پیکر پاک شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس همزمان با شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در بوشهر، خورموج، برازجان، نخل تقی و بیدخون تشییع  و خاکسپاری می‌شوند.

Thumbnail

استقبال مردم شهیدپرور بوشهر از شهدای گمنام دفاع مقدس

خسروی با بیان اینکه ۵ شهید در بوشهر تشییع و دفن می‌شود تصریح کرد: پنج شهید بوشهر در صدرا، دانشکده امام خامنه‌ای و حوزه علمیه برادران دفن می‌شود.

وی بیان کرد:  در این روز دو شهید در خورموج، یک شهید در برازجان، دو شهید در نخل تقی و دو شهید در بیدخون خاکسپاری می‌شوند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه شهدای گمنامی که در بوشهر دفن می‌شوند در زمان شهادت دارای ۲۷، ۲۳، ۲۴، ۲۵ و ۱۹  سن بودند افزود:  این ۵ شهید  در ام‌الرصاص، شرق بصره، فاو و زبیدات به شهادت نائل آمده‌اند.

خسروی بیان کرددو شهید گمنامی که در خورموج آرام  می‌گیرند ۲۴ و ۲۹ ساله هستند که در عملیات‌های رمضان و خیبر  به شهادت رسیده‌اند و در پارک مفتون دفن می‌شوند.

وی با اشاره به  اینکه یک شهید ۱۷ ساله گمنام در برازجان به خاک سپرده می‌شود خاطر نشان کرد: این شهید در  سال ۶۵ در عملیات کربلای ۴ در ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

Thumbnail

استقبال مردم شهیدپرور بوشهر از شهدای گمنام دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر بیان کرد: دو شهیدی که در بیدخون تشییع و خاکسپاری می‌شوند ۲۰ و ۲۶ ساله‌اند و در تک دشمن و عملیات رمضان در زبیدات و شرق بصره شهید شده‌اند.

خسروی با اشاره به دو شهید گمنامی که مردم نخل تقی میزبان آنان هستند تصریح کرد: دو شهیدی که در نخل تقی تشییع و دفن می‌شوند در سن ۳۰ و ۲۶ سال در عملیات رمضان و خییر شهید شدند.

گفتنی است تاکنون ۱۳۸ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در نقاط مختلف استان بوشهر دفن شده‌اند که با تشییع و خاکسپاری این شهدا تعداد شهدای گمنام  دفن شده استان بوشهر به ۱۵۰ شهید می‌رسد.

Thumbnail

Thumbnail

Thumbnail

  Thumbnail

Thumbnail

Thumbnail

Thumbnail

Thumbnail

دیدگاه خود را به ما بگویید.