تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

پیروزی سیراف کنگان مقابل نماینده کرمان + تصاویر و گزارش

سیراف کنگان در چارچوب مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور مقابل مس کرمان به پیروزی رسید.
به گزارش دوراهک نیوز مرکز بوشهر، در مرحله دوم رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور سیراف کنگان قهرمان جام حذفی استان بوشهر یکشنبه شب میزبان تیم لیگ یکی مس کرمان بود که در پایان با یک گل بر نماینده کرمان پیروز شد.

این دیدار در وقت قانونی با تساوی بدون گل به پایان رسید و کار به وقت اضافه کشید. کنگانی‌ها از وقت اضافه خوب استفاده کردند و توانستند با گل دقیقه ۱۰۹ علی هرمی مهمان کرمانی خود را با شکست دهند.

سرمربی سیراف کنگان در پایان این مسابقه در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما گفت: با وجود همه مشکلات، جوانان ما با خودباوری ثابت کردند می‌توانند در سطح کشوری نیز به موفقیت دست یابند.

احسان رحیمی افزود: اگر از موقعیت‌ها خوب استفاده می‌کردیم می‌توانستیم در همان ۹۰ دقیقه کار را تمام کنیم.

وی با بیان این‌که اکنون موقع حمایت و تلاش برای موفقیت در مرحله بعد است، ادامه داد: علاوه بر جام حذفی تیم سیراف کنگان مصمم است با کسب نتایج خوب در لیگ استان بتواند به مسابقات دسته سوم کشوری صعود کند.

مربی صنعت مس کرمان نیز گفت: هدف ما در جام حذفی بازی دادن به جوانان بود ، به همین علت با امیدهای خود در مسابقات شرکت کردیم.

مهدی نامجو با تشکر از میزبانی خوب مردم کنگان به مسابقه دو تیم اشاره کرد و افزود: این مسابقه تجربه‌ای مناسب برای تیم امید صنعت مس به منظور موفقیت در لیگ بود.

در ابتدای این مسابقه و به همت هیات فوتبال و موسسه فرهنگی ورزشی شهرداری کنگان از شهید مدافع حرم محسن حججی تجلیل شد.

یاد آور می‌شود در چارچوب رقابت‌های فوتبال جام حذفی کشور، ساعت ۱۹ امروز هم ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی میزبان شاهین لُردِگان است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.