تاریخ انتشار :پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۵۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

پارس جنوبی منحل می‌شود؟!

پارس جنوبی منحل می‌شود؟!

پارس جنوبی منحل می‌شود؟!

دوراهک نیوز: تیم فوتبال پارس جنوبی در این فصل به لیگ برتر صعود کرد و نتایج خوبی هم گرفت، اما اکنون شایعه ای عجیب حوالی این تیم سرک می کشد.

پرسپولیس پارس جنوبی

پارس جنوبی منحل می‌شود؟!

دوراهک نیوز: تیم فوتبال پارس جنوبی در این فصل به لیگ برتر صعود کرد و نتایج خوبی هم گرفت و در نیم فصل اول پا به پای پرسپولیس در صدر جدول قرار داشت اما در نیم فصل دوم به دلیل برخی مشکلات از جمله مشکلات مالی این تیم تا رده ششم جدول سقوط کرد که نتیجه بدی برای تیم تازه لیگ برتری شده محسوب نمی‌شود.

به گزارش«دوراهک نیوز»؛ خبرگزاری فارس نوشت: با این حال زمزمه‌هایی مبنی بر انحلال تیم پارس جنوبی در فصل آینده به گوش می رسد زیرا به جز علی دشتی و امید سینک که برای فصل آینده با باشگاه پارس جنوبی قرارداد دارند قرارداد سایر بازیکنان این تیم بعد از بازی روز جمعه با مشکی پوشان به پایان می‌رسد. از سویی دیگر اکثر بازیکنان تیم پارس جنوبی به دلیل درخشش در این فصل از تیم‌های مختلف لیگ برتری پیشنهاد دارند. پارس جنوبی در این فصل تیم شگفتی ساز لیگ لقب گرفت.

اگر وضعیت مالی این باشگاه سامان پیدا نکند شاید فصل آینده پارس جنوبی یکی از نامزدها‌ی سقوط به لیگ دسته اول باشد البته به شرطی که اصلا تیمی به این نام برای حضور در لیگ برتر وجود داشته باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.