تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ دی ۹۵.::. ساعت : ۶:۴۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

وعده‌های آقای مدیرکل برای تکمیل راههای مهم استان

دوراهک نیوز: مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از تکمیل برخی پروژه های راهسازی استان تا پایان امسال خبر داد.

دوراهک نیوز: مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از تکمیل برخی پروژه های راهسازی استان تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش «دوراهک نیوز» به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان؛ فرزاد رستمی گفت: پروژه بزرگراه برازجان – گناوه به عنوان یکی از محورهای اصلی استان بوشهر در مجموع ۷۶ کیلومتر طول دارد که۱۱ کیلومتر آن باقی مانده و تا پایان امسال زیر بار ترافیک می رود.

رستمی همچنین با اشاره به مصوبه هیات دولت درباره تکمیل بزرگراه دیلم- گناوه افزود: این پروژه ۵۷ کیلومتر طول دارد که تاکنون ۲۷ کیلومتر آن تکمیل شده و تا پایان سال زیر بار ترافیک خواهد رفت.

مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر همچنین درباره کمربندی کنگان بیان کرد: تا پایان امسال تمام این محور (کنگان تا دوراهک) جز تقاطع‌های آن آسفالت خواهد شد.

وی درباره بزرگراه بوشهر- دیر هم گفت: ۵۶ کیلومتر از این پروژه از سمت بوشهر تا تنگستان در دست اجراست که تا پایان امسال ۵۰ درصد آن به بهره‌برداری می‌رسد. به گفته وی، تاکنون ۱۷ کیلومتر از این پروژه  زیر بارترافیک رفته است.

رستمی همچنین به پیشرفت ۵۰درصدی بزرگراه اهرم-برازجان اشاره کرد و گفت: این پروژه به طول ۴۴ کیلومتر نقش موثری در کاهش ترافیک وحوادث جاده‌ای دارد که برای تکمیل آن به ۳۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی افزود: پروژه آسفالت خروجی دوم بوشهر (از انتهای گذر امام علی، جاده شیف- بزرگراه بوشهر برازجان) در سه قطعه دردست اقدام است که تا پایان امسال یکی از قطعاتش (جزیره نگین به جاده بوشهر-برازجان) به پایان می‌رسد.

رستمی همچنین افزود: تعریض محور دالکی-کنارتخته به طول ۱۸ کیلومتر شامل دو تونل و دو پل بزرگ با ۷۰ میلیارد تومان اعتبار در دست اقدام است و ساخت بزرگراه گناوه-گچساران نیز با اعتبارات وزارت نفت شروع شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.