تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۷:۴۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

ورود بی‌بازگشت ۵ افغان به رودخانه مُند/ اجساد پیدا شد

ورود بی‌بازگشت ۵ افغان به رودخانه مُند

ورود بی‌بازگشت ۵ افغان به رودخانه مُند

دوراهک نیوز : سال گذشته نیز در ایام نوروز، چهار نفر از اعضای یک خانواده عشایری در پی جاری شدن سیل در رودخانه دشت پلنگ شهرستان دشتی غرق شدند.

دوراهک نیوز: ۵ تبعه افغانستان بر اثر بی احتیاطی و عدم آشنایی به فن شنا در رودخانه” مند “شهرستان” دشتی” غرق شدند.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ این حادثه عصر جمعه رخ داد و تیم های غواصی و امداد هلال احمر صبح امروز برای پیدا کردن اجساد وارد عمل شدند.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9bkc7dusv51nru1t9n7hurin4.jpg

ورود بی‌بازگشت ۵ افغان به رودخانه مُند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به غرق‌شدن ۵ تن از اتباع افغانستانی در رودخانه مند دشتی گفت: امدادگران اجساد هر ۵ غرق شده را صبح امروز کشف و به خشکی منتقل کردند.

حسین درویشی اظهار داشت: عصر دیروز، جمعه، ۵ نفر از تبعه افغانستان  در روستای مسیله واقع در ۵ کیلومتری غرب شهر کاکی شهرستان دشتی در حین شنا در رودخانه مند غرق شدند.

وی با بیان اینکه تلاش برای یافتن اجساد غرقی توسط نیروهایی محلی دیروز بی‌نتیجه بود خاطرنشان کرد: از طریق معاون کمیته بحران شهرستان دشتی با هلال احمر استان برای پیدا شدن اجساد هماهنگی انجام و تیم سه نفره غواصان هلال احمر با تجهیزات کامل امروز به منطقه یاد شده اعزام شد.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9bkc7e41vcf1ecm16ka1rd1u8j5.jpg

ورود بی‌بازگشت ۵ افغان به رودخانه مُند

وی یادآور شد: این اجساد برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل گردید.

حسین درویشی در پایان افزود: مردم باید با آگاهی از اصول ایمنی، در مکان های مشخص شده اقدام به انجام شنا کرده و امیدواریم دیگر شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

سال گذشته نیز در ایام نوروز، چهار نفر از اعضای یک خانواده عشایری در پی جاری شدن سیل در رودخانه دشت پلنگ شهرستان دشتی غرق شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.