تاریخ انتشار :شنبه ۲۸ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

نماینده استان سایه به سایه صدر جدول لیگ برتر+ تصاویر

خلیج فارس: پارس جنوبی که نمی‌خواست اولین باخت فصل را در مقابل تماشاگران خودی متحمل شود، برای جبران گل خورده پیش آمد و…

خلیج فارس: پارس جنوبی جم توانست با پیروزی خانگی، سایه به سایه پرسپولیس صدر جدول را تعقیب کند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در هفته چهارم لیگ برتر، رویارویی تیم‌های جنوبی بالانشین جدول لیگ برتر از همان دقایق ابتدایی پرهیجان دنبال شد و صنعت‌نفت که با آرایش تهاجمی به میدان آمده بود، خیلی زود دروازه‌ی میزبان را توسط لوسیانو پریرا گشود.

پارس جنوبی که نمی‌خواست اولین باخت فصل را در مقابل تماشاگران خودی متحمل شود، برای جبران گل خورده پیش آمد و چند ضربه کرنر متوالی به دست آورد اما از این کرنرها بهره‌ای نبرد. با فروکش کردن موج حملات چند دقیقه‌ای پارس جنوبی، هافبک‌های صنعت‌نفت با رهبری کرار جاسم کنترل میانه میدان را به دست گرفتند و در ادامه نیمه نخست سه بار روی ارسال‌های این هافبک عراقی دروازه‌ی پارس جنوبی را به خطر انداختند که هر بار مدافعان و دروازه‌بان پارس جنوبی مانع از رسیدن آبی‌پوشان آبادانی به گل دوم شدند.

بازیکنان پارس جنوبی که در نیمه نخست به دفعات با داور بازی به جروبحث پرداختند و دو کارت زرد را هم به‌دلیل همین اعتراضات دریافت کردند، به استثنای حملات چند دقیقه‌ای پس از گل نفت آبادان، در سایر دقایق تحت تأثیر جنگ‌ها روانی خودساخته قرار گرفتند و نتوانستند ارائه‌گر بازی همیشگی باشند تا این نیمه با گل پریرا به‌سود نفت آبادان خاتمه پیدا کند.

نیمه دوم برای صنعت‌نفت کابوس‌وار دنبال شد. در دقایق ابتدایی این نیمه، لوسیانو پریرا مهاجم و محسن حمیدی مدافع نفت آبادان مصدوم و به اجبار تعویض شدند. متعاقب همین تعویض‌ها بود که صنعت‌نفت به فاصله‌ی چند دقیقه دوگل متوالی را دریافت کرد تا همه چیز را از دست رفته ببیند.

شاگردان کمالوند در بیست دقیقه پایانی برای فرار از شکست دست به حمله زدند و در شرایطی که غیبت پریرا در خط حمله این تیم احساس می‌شد، محسن فروزان دروازه‌بان پارس جنوبی دوبار مقابل ضربات از راه دور کرار جاسم واکنش‌های مناسبی داشت و یک بار هم برخورد مشکوک فروزان با امید جهانبخش در محوطه جریمه، از سوی داور خطای پنالتی تشخیص داده نشد و فریاد اعتراض نفتی‌ها را بلند کرد.

حملات نفت آبادان در شش دقیقه وقت تلف شده مسابقه نیز نتیجه‌ای برای این تیم در پی نداشت و این بازی با حساب دو بر یک به سود پارس جنوبی خاتمه یافت.

پارس جنوبی جم: محسن فروزان، حامد نورمحمدی، مجتبی لطیفی، امید سینگ، ابراهیم صالحی(احسان تاییدی 51)، مهدی زبیدی(58 علی دشتی)، حسین پورامینی، میثم تیموری، میثم نقی زاده، فرشاد محمدی مهر و آلویس نانگ(فرشاد سالاروند 90)
سرمربی: تارتار

صنعت نفت آبادان:  ناصر سالاری، مرتضی اسدی، حسین بغلانی، حسین ساکی، محسن حمیدی(59) علی عبدالله زاده)، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، محمد شادکام، فرید بهزاد کریمی (78مسلم مجدمی) و لوسیانو پریرا (54 امید جهانبخش)
سرمربی: فراز کمالوند

دیدگاه خود را به ما بگویید.