تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۵ آبان ۹۶.::. ساعت : ۶:۲۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

نمایشگاه کتاب و بازی‌های فکری در دیر افتتاح شد+تصاویر

 

نمایشگاه کتاب و بازی‌های فکری در دیر افتتاح شد

 در آئینی با مناسبت هفته کتاب، نمایشگاه کتاب و بازی های فکری در دیر افتتاح شد.

مسئول نمایندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان دیر در گفت‌وگو با خبرنگار دوراهک نیوز  اظهار داشت: یکی از راه های مقابله با آسیب های اجتماعی  و پر کردن اوقات فراعت افراد بویژه نوجوانان ترویج سنت حسنه کتابخوانی است.

محمد جواد ریشهری افزود: متأسفانه امروزه در سایه بی‌توجهی خانواده ها به کتاب، این موبایل‌ها و فضاهای مجازی هستند که بیشتر وقت نوجوانان و جوانان و اکثر افراد جامعه را پر می کنند.

نمایشگاه کتاب و بازی‌های فکری در دیر افتتاح شد

وی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب و بازی‌های فکری کودک و نوجوان برای دومین سال پیاپی است که در دیر برگزار می شود، ادامه داد: نمایشگاه امسال  با بیش از هشت هزار جلد کتاب در ۹۰۰ عنوان  از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آبرنگ ، فرهنگی هنری طاهر، برف و دیگر انتشارات از ۲۴ آبان ماه لغایت ۹ آذرماه در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دیر در معرض دید عموم قرار دارد.

ریشهری گفت: کتاب‌ها و بازی‌های فکری ارائه شده در این نمایشگاه مناسب رده‌های سنی کودک تا نوجوان است و با ۱۰تا ۲۰ درصد تخفیف به فروش می رسد.

وی یاد آور شد: نمایشگاه مذکور با همکاری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و کانون توسعه مهدهای کودک شهرستان دیر برگزار شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.