تاریخ انتشار :شنبه ۴ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در دیّر بر پا شد

فرماندار دیّر گفت: هر یک از ادارات شهرستان مبلغ یک میلیون ریال نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت از این نمایشگاه خرید می کنند.

به گزارش دوراهک نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،فرماندار شهرستان دیّر در آیین افتتاح نمایشگاه نوشت افزار ایرانی در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان بندر دیر اظهار داشت: یکی از راه‌های کمک به تحقق شعار سال و رونق تولید ملی و اشتغال استفاده از محصولات ایرانی است.

وی با  تأکید بر لزوم نهادینه‌شدن استفاده از نوشت‌افزاری ایرانی نزد خانواده‌ها و دانش‌آموزان افزود: خانواده‌ها با خرید نوشت افزار ایرانی آینده فرزندان خود را بیمه می‌کنند.

حمزه اعتماد تصریح کرد:  با برنامه‌ریزی صورت گرفته هر یک از ادارات شهرستان مبلغ یک میلیون ریال نوشت‌افزار از این نمایشگاه خرید و جهت توزیع بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت در اختیار آموزش و پرورش شهرستان قرار می‌دهند.

مسوول برگزاری این نمایشگاه نیز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان دیر اظهار داشت: امسال برای دومین سال پیاپی نمایشگاه محصولات کانون پرورش فکری کودک و نوجوان با  نزدیک به پنج هزار قلم نوشت افزار ایرانی در معرض خرید عموم قرار دارد.

محمدجواد ریشهری افزود: این نمایشگاه به مدت یک‌ماه از ساعت ۸ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۲  با ۱۰ درصد تخفیف در محل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان دیّر برپاست.

به گزارش مطاف۲۴، این نمایشگاه با همکاری عاملیت محصولات کانون پرورش فکزی کودک ونوجوان در شهرستان  و کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان دیّر برپا شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.