تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۲ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۵۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

نمایشگاه خط و نقاشی در دیّر برگزار شد

رییس فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان دیر از برپایی نمایشگاه خط و نقاشی در گالری مجتمع فرهنگی هنری بندر دیّر خبر داد.

غلامرضا ناطقی پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار دوراهک نیوز  از برپایی نمایشگاه خط و نقاشی اثر هنرمند نوجوان دیّری کوثر چاره دان در گالری مجتمع فرهنگی هنری بندر دیّر خبر داد.

وی گفت: در این نمایشگاه، کوثر چاردان هنرمند نوجوان دیری ۶٠ اثر از آثار خود را که در چند سال اخیر به اجرا در آورده در معرض دید علاقمندان قرار داده است.

ناطفی افزود: نمایشگاه خوشنویسی طرُقه، ۱۱ دی ماه الی۲۲ بهمن ماه در گالری مجتمع فرهنگی هنری دیّر دایر شده است که علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۶ لغایت ۲۰ به محل نمایشگاه مراجعه کنند.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر تصریح کرد : آثار خوشنویسی این نوجوان هنرمند به صورت نستعلیق شکسته و نقاشی خط می باشد.

وی افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی علاقه مندان با هنر خوشنویسی و همچنین معرفی نخبگان خوشنویسی شهرستان در جامعه است.

ناطقی گفت: انجمن خوشنویسان شهرستان دیّر توانسته با آموزش مستمر و علمی بیش از ۱۰۰ عضو در سطوح مختلف خوشنویسی را آموزش دهد.
وی در پایان با اشاره به دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: معرفی هنر اصیل خوشنویسی در بین اقشار جامعه و نشر و گسترش این هنر در بین علاقمندان از دیگر اهداف مهم برپایی این نمایشگاه در سطح شهرستان است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.