تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۶ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۷:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

نظرزاده امید ایرانجوان را زنده نگه داشت+ تصاویر

نظرزاده امید ایرانجوان را زنده نگه داشت

نظرزاده امید ایرانجوان را زنده نگه داشت

دوراهک نیوز : در هفته سی ام لیگ دسته اول فوتبال ایران، ایرانجوان بوشهر با تک گل مسعود نظرزاده کاپیتان با تجربه خود مقابل شهرداری ماهشهر پیروز شد.

دوراهک نیوز: در هفته سی ام لیگ دسته اول فوتبال ایران، ایرانجوان بوشهر با تک گل مسعود نظرزاده کاپیتان با تجربه خود مقابل شهرداری ماهشهر پیروز شد.

 

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ در این بازی ایرانجوان در یکی از فینال های پیش رو برای بقا در لیگ یک به برتری رسید تا در چهار دیدار آتی مرگ و زندگی برای تیم ریشه دار بوشهری ادامه پیدا کند.

 

نظرزاده امید ایرانجوان را زنده نگه داشت

حسین خطیبی با قرار دادن مثلث تهاجمی مصطفی احمدی،مرتضی رنجبر و سجاد فیض الهی سعی داشت آمار دوندگی تیمش را در خط حمله بالا ببرد و از میدان داری مسعود نظرزاده و غلام احمد شاهی برای موقعیت سازی استفاده کند.

 

در نیمه اول، ایرانجوان و شهرداری ماهشهر یک بازی برابر البته با برتری نسبی میزبان یکدیگر را محک زدند که درخشش هر دو دروازبان بیش از همه به چشم آمد. عساکره و پورحمیدی درخشیدند تا نیمه اول که یک اخراجی نیز برای ماهشهری ها داشت بدون گل خاتمه یاد.

 

نیمه دوم ایرانجوان زمین بازی را کاملا در اختیار داشت، دوندگی های مسعود نظرزاده و غلام احمد شاهی حریف را رو به عقب برد تا جاییکه مصطفی احمدی و فیض الهی امان خط دفاعی حریف را گرفته بودند. شوت زیبای کاپیتان ایرانجون را در دقیقه ۵۴ پورحمیدی از زیر طاق بیرون کشید تا روز خوب خود را کامل کرده باشد. ایرانجوان برای رسیدن به گل حملات زیادی را داشت و حتی بازیکنان بلند قامتی مانند بازیاری و محمدی نیز به خط حمله اضافه شدند.

 

نظرزاده امید ایرانجوان را زنده نگه داشت

خطیبی با تعویض های خود جان تازه ای به تیم سراسر با انگیزه اش داد، اسدزادی جوان و خوش تکنیک به میدان آمد،چاپی به خط حمله اضافه شد تا ایرانجوان برای رسیدن به گل هر چه دارد رو کرده باشد.در دقیقه ۷۰ شوت زمینی زیبای چاپی را باز هم گلر آماده ماهشهری گرفت تا آه از نهاد تماشاگران بلند شود.

 

درست در اوج حملات ایرانجوان، احسان اسدزادی یک ارسال مواج را برای مسعود نظرزاده کوتاه قامت فرستاد تا کاپیتان ایرانجوان با پرش بلند و ضربه سری تماشایی دروازبان جسور شهرداری ماهشهر را مغلوب کند.

 

نظرزاده امید ایرانجوان را زنده نگه داشت

بعد از گل دقیقه ۷۵ مسعود نظرزاده بازی به سمت شیوه احساسی رفت و ایرانجوان باز هم در ضد حملات دو مو قعیت عالی را توسط چاپی از دست داد.

 

این برد ایرانجوان را ۲۸ امتیازی کرد و در فاصله دو امتیازی ماشین سازی که یک خانه بالاترش می باشد قرار داد، اختلافی که کم شد تا امید در جمع بوشهری ها زنده بماند.

 

ایرانجوان هفته آتی را باید در شیراز به مصاف برق جدید بحران زده برود که بردن برق و توقف ماشین سازی در قائمشهر شاید ورق را به سمت تنها نماینده بوشهر در لیگ یک برگرداند!

 

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1ca94n528hbf18176uh1nlpn6o4.jpg

دیدگاه خود را به ما بگویید.