تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۳:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

نشست خبری مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد+تصاویر

دوراهک نیوز:نشست خبری مهدی یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به مناست روز خبرنگار در سالن سازمان تامین اجتماعی بوشهر برگزار شد .

به گزارش دوراهک نیوز:مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در این نشست گفت: سال ۹۲ ظرفیت تولید گاز ایران از میدان پارس جنوبی ۲۷۰ میلیون مترمکعب در روز بود که اکنون ظرفیت تولید بیش از دو برابر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی،ر اظهار داشت: خبرنگاران نقشی بسیار مهم و اساسی در جامعه دارند و کمک بسیار خوبی به توسعه می‌کنند.

وی اضافه کرد: در پارس جنوبی گام‌های بسیار خوبی در دولت یازدهم روی داده است و شاهد بهبود شاخص‌های در زمینه‌های مختلف به ویژه در بخش تولید و برداشت از میدان مشترک هستیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ادامه داد: سال ۹۲ ظرفیت تولید گاز ایران از میدان پارس جنوبی ۲۷۰ میلیون مترمکعب در روز بود که اکنون ظرفیت تولید بیش از دو برابر شده است و با کشور قطر در برداشت از میدان مشترک برابر هستیم.

وی به بهود تولید دیگر محصولات اشاره کرد و افزود: در زمینه صادرات محصولات پتروشیمی و میعانات گازی از میزان ۱۷ میلیون تن در سال ۹۲ به ۳۴ میلیون تن در سال ۹۶ رسیدیم.

یوسفی تصریح کرد: در کنار شاخص‌های تولید نگاه ویژه‌ای نیز به مسئولیت‌های اجتماعی خود داشته‌ایم که می‌توان به حمایت از ورزش، فرهنگ، هنر، علم و آموزش و . . . در استان بوشهر اشاره کرد.

وی افزود: بهبود وضعیت اشتغال نیروهای بومی، توسعه زیرساخت‌ها، برگزاری کلاس‌های کنکور و طرح تقویت بنیه علمی، حمایت از هنرمندان و ورزشکاران و رسانه‌ها از دیگر اقدامات مهم در پارس جنوبی بوده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.