تاریخ انتشار :شنبه ۱۴ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۴۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

نبردن‌های پارس جم ادامه دارد

نبردن‌های پارس جم ادامه دارد

دوراهک نیوز : پارس جنوبی که در ۱۰ هفته اخیر تنها یک برد به دست آورده و دور از بازی‌های درخشان نیم‌فصل اول قرار دارد، فرصت رسیدن بخ جایگاه دوم جدول را از دست داد.

دوراهک نیوز : پارس جنوبی که در ۱۰ هفته اخیر تنها یک برد به دست آورده و دور از بازی‌های درخشان نیم‌فصل اول قرار دارد، روز جمعه بهترین فرصت را داشت تا با کسب پیروزی برابر سایپا بالاتر بود، موقتا به جایگاه دوم جدول صعود کند و نخستین پیروزی دور برگشت لیگ برتر را جشن بگیرد.

 

به گزارش «دوراهک نیوز »؛ شاگردان تارتار با وجود میزبانی نتوانستند به این مهم برسند و از سوی دیگر علی دایی و شاگردانش هم که از موقعیت‌های خود بهره لازم را نبردند، به یک امتیاز بسنده کردند تا مثل جمی‌ها جایگاه‌شان در جدول بدون تغییر بماند.

 

 

نبردن‌های پارس جم ادامه دارد

دو تیم در لحظات ابتدایی نمایش متعادلی ارائه دادند اما به مرور زمان شاگردان علی دایی بهتر کار کردند و به دنبال نفوذ از جناحین و ارسال‌های بلند توسط مهدی ترابی و شاه‌علی‌دوست بودند که با این تاکتیک موقعیت‌های خطرناکی به وجود آوردند و کرنرهای متعددی هم داشتند که هیچ یک از آنها تبدیل به گل نمی‌شد؛ در برخی لحظات سایپایی‌ها قصد داشتند توپ را به پشت مدافعان پارس جنوبی بفرستند که این روش هم خیلی کارساز نبود و یک مرتبه هم شوت قلی‌زاده بی‌حاصل به اوت رفت؛ در سوی دیگر هم شاگردان تارتار که تنها دو بار روی نفوذهای دشتی خطرساز شدند، به اجبار بیشتر لحظات نیمه اول به کار دفاعی روی آورده بودند و مثل حریف خود بدون گل زده به رختکن رفتند.

 

در شروع نیمه دوم باز هم بازیکان سایپا صاحب توپ و میدان بودند و همچنان روی به سانتر از کناره‌های زمین آوردند که هیچ یک از آنها کارساز نشد؛ پارس جنوبی از دقیقه ۵۰ به بعد نسبتا بهتر کار کرد و برنامه خود را روی شوت‌های از راه دور گذاشته بود که ضربات بازیکنان این تیم قدرت و دقت لازم را نداشت و ثمربخش نمی‌شد، اما سایپا خیلی زود به بازی برگشت و دوباره عملکرد بهتری ارائه داد که اگر نمایش خوب مدافعان پارس جنوبی نبود، ممکن بود شوت‌های قلی‌زاده و جعفری تبدیل به گل شود؛ تارتار با سه تعویض هجومی سعی در باز کردن دروازه سایپا بود ولی حملات آنها ثمری نداشت و سایپا هم نتوانست در لحظات پایانی کار خاصی انجام دهد تا جدال این دو تیم بدون گل خاتمه پیدا کند.

 

جمی ها جمعه آینده میهمان پدیده مشهد می باشند.

 

بهترین بازیکن: شهرام گودرزی، خرید نیم‌فصل پارس جنوبی که به دلیل مصدومیت میثم تیموری و ترجیح داده شدن به حمدی‌نژاد در سمت چپ خط دفاعی جمی‌ها بازی می‌کرد، اجازه نداد بازیکنان سرعتی سایپا و به ویژه قلی‌زاده نفوذ خطرناکی از سمت او انجام دهند و از سوی دیگر، گودرزی در فاز هجومی هم مثمر ثمر ظاهر شد.

 

در تیم سایپا هم رضا اسدی، هافبک دفاعی این تیم فرصت بازی‌سازی زیاد به هافبک‌های خلاق پارس جنوبی نداد، در نبردهای میانه زمین برتری داشت تا این تیم بیشتر از سایر تاکتیک‌ها به ارسال از کناره‌ها روی بیاورد.

 

اتفاق ویژه: پارس جنوبی در ادامه ناکامی‌هایش امروز هم نتوانست برابر سایپا به برتری برسد؛ آنها که شگفتی‌ساز لیگ هفدهم لقب گرفته بودند، در ۱۱ بازی اخیر تنها یک برد داشته‌اند که آن هم به هفته پانزدهم برابر سیاه جامگان برمی‌گردد.

 

در حاشیه

 

  • روح‌الله سیف‌اللهی از پارس جنوبی جم و رضا علیاری از سایپا بازیکنان محروم دو تیم هستند.
  • تارتار با نیمکت‌نشین کردن حمدی‌نژاد و به دلیل در اختیار نداشتن میثم تیموری، از شهرام گودرزی در سمت چپ خط دفاعی تیمش استفاده است.
  • محمدرضا ساکت، دبیر کل فدراسیون فوتبال و سعید فتاحی، مسؤول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در ورزشگاه تختی جم حضور دارند.
  • بعد از کارت زردی که علی دشتی دریافت کرد، مهدی تارتار به داور معترض شد که چرا در دیگر صحنه‌ها به بازیکنان سایپا اخطار نداده ولی حالا چنین تصمیمی گرفته است.
  • تماشاگران پارس جنوبی به عملکرد داور مسابقه معترض هستند.
  •  علی دایی به عدم دادن کارت از سوی داور به بازیکنان پارس جنوبی معترض شد.
  • تماشاگران پارس جنوبی پرچم بزرگ این تیم را در نیمه دوم به اهتزاز درآوردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.