تاریخ انتشار :شنبه ۴ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

نادر احمدی رئیس شورای شهر کنگان شد

دوراهک نیوز- در رای گیری که امروز ۴ شهریور، اعضای ۷ نفره شورای اسلامی کنگان برای تعیین هیات رئیسه خود انجام دادند، نادر احمدی با اکثریت آراء به عنوان رییس، عیسی کرمی نایب رییس و خلیل غلامی منشی شورای اسلامی شهر کنگان انتخاب شدند.

به گزارش دوراهک نیوز، مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر کنگان امروز در حالی برگذار شد.

اعضای شورای اسلامی شهر کنگان در حضور فرماندار شهرستان، مراسم تحلیف را بجا آوردند و سوگند خدمتگزاری یاد کردند.

در رای گیری که( امروز ۴ شهریور ۱۳۹۶)، اعضای ۷ نفره شورای اسلامی کنگان برای تعیین هیات رئیسه خود انجام دادند، نادر احمدی با اکثریت آراء به عنوان رییس، عیسی کرمی نایب رییس و خلیل غلامی منشی شورای اسلامی شهر کنگان انتخاب شدند.

مراسم تحلیف و تعیین هیات رئیس در جلسه اول ( روز چهار شنبه ، ۱ شهریور) به دلیل اینکه اعضای شورا به حد نصاب نرسیده بودند، لغو شد.

گفتنی است که محتوای کلی سوگندنامه این است که اعضای شورا در برابر قران به خداوند متعال سوگند یاد میکنند با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد نمایند که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایف خود و خدمت به مردم کوشا باشند و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات نمایند و در همه زمینه ها عدالت و انصاف را در نظر داشته باشند و تا زمانی که در شورای اسلامی شهر عضویت دارند در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایند ( برابرماده ۲-آئین نامه اجرایی داخلی و امور مالی ).

 

هیات رئیسه شورای اسلامی شهر کنگان در یک قاب-عکاس: محمد علی قنبری

 

 

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.