تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۶:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

مصدومیت ۱۳۰ تن در ۶۰ حادثه در استان بوشهر

مصدومیت ۱۳۰ تن در ۶۰ حادثه در استان بوشهر

مصدومیت ۱۳۰ تن در ۶۰ حادثه در استان بوشهر

مصدومیت 130 تن در 60 حادثه در استان بوشهر مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی هلال احمر در استان بوشهر از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا پایان روز ۱۲ فروردین ماه، ۶۰ حادثه جاده‌ای و دریایی در استان بوشهر اتفاق افتاده است.

به گزارش دوراهک نیوز؛ حسین درویشی اظهار داشت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی هلال احمر در استان بوشهر از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا پایان روز ۱۲ فروردین ماه، ۶۰ حادثه جاده‌ای و دریایی در استان بوشهر اتفاق افتاده است.

مصدومیت ۱۳۰ تن در ۶۰ حادثه در استان بوشهر

وی با اعلام این که از این تعداد ۳۷ حادثه جاده‌ای و ۲۳ حادثه دریایی بوده، افزود: در حوادث جاده‌ای شاهد مصدومیت ۹۸ نفر بوده‌ایم که ۲۹ نفر به مراکز درمانی منتقل و ۶۹ نفر نیز به شکل سرپایی درمان شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر تصریح کرد: در حوادث دریایی نیز ۳۲ نفر دچار مصدومیت شدند که یک نفر به مراکز درمانی انتقال و مابقی به شکل سرپایی درمان شدند.

درویشی یادآور شد: بیشترین حوادث جاده‌ای به ترتیب مربوط به تصادف، واژگونی و انحراف خودرو بوده و در خصوص بیشترین حوادث دریایی نیز در محدوده طرح سالم‌سازی دریا در پایگاه امداد دریایی شهرستان گناوه اتفاق شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.