تاریخ انتشار :شنبه ۸ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

مشعل دومین المپیاد ورزشی بانوان استان روشن شد+تصاویر

مشعل دومین المپیاد ورزشی بانوان استان روشن شد

مشعل دومین المپیاد ورزشی بانوان استان روشن شد

دوراهک نیوز : مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه یکی از اهداف دولت تدبیر و امید توجه به ورزش بویژه ورزش بانوان است اظهار داشت: برگزاری چنین برنامه هایی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی می باشد و مرحله شهرستانی این مسابقات نیز در زمستان ۹۶ برگزار شده است.

دوراهک نیوز : مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی بانوان با حضور استاندار بوشهر، مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولین استان در زمین ساحلی دهکده گردشگری بوشهر برگزارشد.

 

به گزارش «دوراهک نیوز »؛ در این رقابت ها ۱۲۰۰ ورزشکار در ۱۳ رشته ورزشی شامل دومیدانی، قایقرانی، کاراته، تکواندو، هندبال، والیبال، شنا، ژیمناستیک، تنیس روی میز، بدمینتون، فوتسال، بسکتبال و تیراندازی طی ۴ روز تا ۸ اردیبهشت ماه به رقابت می‌پردازند.

 

 

مشعل دومین المپیاد ورزشی بانوان استان روشن شد

استاندار بوشهر در آیین افتتاحیه این رقابت ها ضمن گرامیداشت هفته جوان و میلاد علی اکبر (ع) گفت: بوشهر پایتخت انرژی، دروازه تمدن اسلامی است و امروز شاهد پیشرفت مردان و زنان در نظام جمهوری اسلامی در تمام زمینه ها از جمله ورزش هستیم و با تلاش و همت زنان سرزمینمان در برخی زمینه های توسعه شاهدیم حتی زنان از مردان نیز پیشی گرفته اند.

 

وی با تقدیر از برگزاری چنین رقابتهایی در استان که باعث ایجاد شور و نشاط و همدلی بین بانوان ورزشکار می شود گفت: در بعد اعتبارات ورزشی در این چند ماه اخیر بیش از یک میلیارد تومان بین هیات های ورزشی استان توزیع شد تا بصورت عالادنه بانوان نیز سهم چشمگیری داشته باشند.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در این آیین با بیان اینکه یکی از اهداف دولت تدبیر و امید توجه به ورزش بویژه ورزش بانوان است اظهار داشت: برگزاری چنین برنامه هایی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی می باشد و مرحله شهرستانی این مسابقات نیز در زمستان ۹۶ برگزار شده است.

 

 

مشعل دومین المپیاد ورزشی بانوان استان روشن شد

در پایان این آیین، پس از رژه تیم های شرکت کننده، مشعل المپیاد روشن و دومین المپیاد ورزشی بانوان استان بوشهر رسما آغاز شد.

 

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.