تاریخ انتشار :شنبه ۳ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مردم شهرستان دیر در روز جهانی قدس حماسه آفریدند+تصاویر

دوراهک نیوز:همزمان با سراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در دیر و دیگر شهرهای شهرستان دیر برگزار شد.

به گزارش دوراهک نیوز:راهپیمایی دشمن شکن و با شکوه روز جهانی قدس با حضور تشکل ها و گروه های مختلف، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، دانش آموزان و دانشجویان، اصناف، بازاریان، مسئولان و کارمندان دستگاه های اجرایی در مرکز شهرستان دیر، برگزار شد.
شرکت کنندگان در این مراسم با با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر داعشی» و «مرگ بر آل سعود خائن، اعلام انزجار خود را از جنایتها و ظلم رژیم غاصب اسرائیل و رژیم آل سعود و استکبار جهانی اعلام کرده از ملتهای مظلوم فلسطین، سوریه و یمن اعلام حمایت نمودند.
همچنین شرکت کنندگان در این راهپیمایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم و تاریخ ساز حرم و حمایت از نقش آفرینی‌های راهبردی و مستشاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه مقاومت اسلامی به ویژه مقابله با تروریست‌های تکفیری، اقدام این نهاد انقلابی در حمله موشکی به مقر فرماندهی تروریست‌ها در سوریه را از مصادیق اقتدار جمهوری اسلامی و سیلی به دشمن و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنان دانستند.

امام جمعه دیر،در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با پارس خلیج، گفت:روز قدس عامل وحدت و بیداری و حمایت مسلمانان از مردم بی دفاع فلسطین است.

حجه السلام سید علی حسینی،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای حادثه تروریستی اخیر در تهران اظهار  داشت: روز جهانی قدس نمادی از اتحاد و همبستگی مسلمانان در برابر مستکبرین جهان اسلام است.

حسینی،گفت: ملت ایران بار دیگر در روز قدس به ندای امام خمینی(ره) لبیک گفتند و صحنه ای باشکوه از غیرت دینی مقابل ظلم و ستم استکبار جهانی و صهیونیسم به رخ جهانیان کشیدید.

امام جمعه دیر،ضمن قدردانی از حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها در سوریه، گفت:یگان موشکی سپاه با موشک‌های میان برد و نقطه زن خود مقر داعشی‌ها را در سوریه هدف قرار داد تا با انتقام خون شهدای مظلوم حادثه تروریستی، هشداری باشد برای حامیان تروریست‌های منطقه و بیرون از منطقه، کاخ سفید و سنای آمریکا، که اگر بخواهند امنیت ملت ایران را به بازی بگیرند این انتقام گیری در دفعات بعد سخت‌تر خواهد بود.

فرماندار شهرستان دیر،نیز در این مراسم در گفتگو با پارس خلیج،گفت:روز جهانی قدس روز حمایت از مردم فلسطین و مظلومین جهان است و حضور مردم در راهپیمایی این روز نشانه همبستگی با ملت مظلوم فلسطین خواهد بود.

حمزه اعتماد ضمن تجلیل از حضور گسترده مردم در  راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس،افزود:مسئله قدس از عنایات ویژه امام راحل و از ابتکارات ایشان در عصر کنونی است که ریشه در مبانی دینی ما دارد.

اعتماد قدس را از مهمترین مراکز حیات بخش و تعالی بخش اسلام دانست و اظهار داشت:ملت عزیز ایران همواره نشان داده که حامی مردم فلسطین است و این موضوع مهم را در همه عرصه‌ها ثابت کرده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.