تاریخ انتشار :شنبه ۴ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیر کل برنامه ریزی و نوسازی اداری بوشهر: ظرفیت های گردشگری و بوم گردی در شهرستان دیر تقویت شود+تصاویر

دوراهک نیوز:دیر کل برنامه ریزی و نوسازی اداری بوشهر بر ضرورت تقویت ظرفیت های گردشگری و بوم گردی در شهرستان دیر تاکید کرد.

به گزارش دوراهک نیوز:مدیر کل برنامه ریزی و نوسازی اداری بوشهر،در این آیین گفت:رفتن به سمت دانش تنها راه نجات مملکت در بحث اقتصاد و کسب و کار می باشد.

اکبر روشن ضمیر، صبح امروز در آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان دیر،با تبریک هفته دولت،حضور حداکثری مردم شهرستان دیر در انتخابات را نشانه پایبندی آنها به شعائر نظام و شهدا برشمرد و افزود: ادامه دادن راه این شهیدان والامقام و سرلوحه قرار دادن عمل آنان عامل مهمی در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم است.

مدیر کل برنامه ریزی و نوسازی اداری بوشهر، بر پایبندی دولت و دولتمردان بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی تاکید کرد و اظهار داشت:هفته دولت بهترین فرصت برای بیان دستاوردها و اقدامات اساسی و موثر دولت و دستاوردهای خدمتگزاران مردم در عرصه های مختلف است و باید برای عموم تشریح شود

اکبر روشن ضمیر،گفت:برنامه دولت در طول این ۴ سال تحقق وضعیت اشتغال با رویکرد حمایت از بخش خصوصی و حضور شرکت های دانش بنیان خواهد بود که شهرستان دیر در این زمینه دارای ظرفیت های بالقوه ای است.

وی،وجود دریا،صادارات و شرکت های دانش بنیان را از ظرفیت های شهرستان دیر برشمرد و افزود: باید جوانان را به سمت سرمایه گذاری های دانش بنیان تشویق کنیم تا پایه های اقتصاد آینده در منطقه مستحکم گردد.

مدیر کل برنامه ریزی و نوسازی اداری بوشهر،با تاکید بر استفاده از ظرفیت گردشگری و بوم گردی در شهرستان دیر،اظهار داشت:با تقویت ظرفیت های گردشگری و بوم گردی در سطح شهرستان دیر می توان بدون آسیب به محیط زیست بالاترین درآمد را کسب کرد.

روشن ضمیر با بیان اینکه این مراسم در راستای قدردانی از تلاش خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مدیران توانمند دولت تدبیر و امید برگزار شده است، گفت: در هفته دولت امسال بیش از ۶۳۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۷۲۰ میلیارد تومان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.