تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۳ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۷:۳۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

متهم ۵۰ میلیاردی دستگیر شد+جزییات

متهم ۵۰ میلیاردی دستگیر شد

متهم ۵۰ میلیاردی دستگیر شد

دوراهک نیوز: رییس پلیس استان بوشهر اظهار داشت: متهم به همراه فرزند ۲۴ساله اش پس از دستگیری به استان بوشهر منتقل و تحقیقات جهت روشن شدن همه زوایای این پرونده ادامه دارد.

دوراهک نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم متواری که به علت معاملات غیرشرعی و غیرقانونی تعداد زیادی شاکی دارد، دستگیر شد.

 

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ سردار “خلیل واعظی ” اظهار داشت: فردی به هویت” ب” در شهرستان دشتستان از طریق معاملات غیرقانونی و غیرشرعی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود.

 

وی اضافه کرد: این متهم که شاکیان زیادی دارد از دو سال پیش متواری و مخفی شده بود.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه بررسی های اولیه بیانگر کلاهبرداری ۵۰۰ میلیارد ریالی این متهم از طیف های مختلف شهروندان می باشد خاطرنشان کرد: طرح ویژه شناسایی و دستگیری نامبرده به واحدهای مختلف پلیس آگاهی استان ابلاغ شد.

 

وی تصریح کرد: پس از ماهها اقدام اطلاعاتی و پلیسی کارآگاهان پلیس آگاهی موفق به شناسایی مخفیگاه این متهم در شهرستان پیشوا (استان تهران) شدند.

 

رییس پلیس استان بوشهر اظهار داشت: متهم به همراه فرزند ۲۴ساله اش پس از دستگیری به استان بوشهر منتقل و تحقیقات جهت روشن شدن همه زوایای این پرونده ادامه دارد.

 

پیگیری های «خلیج فارس» حاکی از آن می باشد که این پرونده مربتط با اقداماتی در زمینه مضاربه صوری بوده که چندسال پیش پرونده گسترده ای را در شهر بوشهر رقم زد و اینک پای آن به دشتستان باز شد.

 

گویا در این پرونده یکصد نفر از اهالی برازجان و یکی از روستاهای همجوار، شاکی پرونده هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.