تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۲:۵۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر+عکس

دوراهک نیوز : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال لوح سپاسی برای مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از یونس خسرانی قدردنی کرد.
به گزارش دوراهک نیوز در لوح سپاس وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خطاب به یونس خسروانی، مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر، آمده است:جمهوری اسلامی ایران
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
وزیر

جناب آقای یونس خسروانی
مدیرکل محترم تامین اجتماعی استان بوشهر
نحوه عملکرد سازمان ها، خواه ناخواه بر جامعه پیرامون آن تاثیرگذار است؛ سازمان هایی که با گستره مخاطبان متعدد و متکثر در کشور سر و کار دارند، لاجرم بر تحقق وظایف محوله خود مبتنی بر پارادایم مسئولیت های اجتماعی، تلاش وافری می نمایند.

بر این اساس، سازمان تامین اجتماعی نیز به عنوان مردمی ترین نهاد اقتصادی و اجتماعی، کسب سود و تامین منافع و دستیابی به موفقیت را صرفا جهت پاسخگویی به انتظارات اجتماعی و اخلاقی مخاطبان ذیل منظومه عدالت اجتماعی تدقیق و تعریف می نماید. اینگونه است که به بهترین شکل؛ این گونه انتظارات با اهداف اقتصادی سازمان، تلفیق گردیدهتا دستیابی به اهداف ترسیمی امکان پذیر شود.

بر اساس گزارش های واصله، جنابعالی با درک عمیق از اهمیت این موضوع در چارچوب ضوابط و مقررات جاری و بر اساس مسئولیت اجتماعی سازمان متبوع خود، مبتنی بر عقلانیت در مدیریت و ایجاد حس رضایتمندی در مخاطبان، افق های جدیدی را برای ارایه خدمات مطلوب به وجود آورده اید. بنابر این اطمینان دارم در آینده نیز نقش پررنگ تری در تحقق مسئولیت های اجتماعی ایفا نموده ، دستگیری و کمک به اقشار آسیب پذیر آن استان را ماندگار خواهید ساخت.

ضمن قدردانی از مساعی ارزشمندتان در جهت پیشبرد امور و تحقق ماموریت های محوله، سلامتی و کامیابی های روزافزون در پرتو الطاف بیکران خداوند مسألت می نمایم.

علی ربیعی

دیدگاه خود را به ما بگویید.