تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ تیر ۹۶.::. ساعت : ۳:۵۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

قتل 2 نفر با شلیک گلوله در دشتستان/قاتل خودکشی کرد

دوراهک نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که شب گذشته در شهرستان دشتستان 2 شهروند را با ضرب گلوله به قتل رسانده بود، به زندگی خود پایان داد.
به گزارش دوراهک نیوز سردار حیدرعباس زاده در جمع خبرنگاران افزود: اواخر شب گذشته فردی با شلیک چندین گلوله شهروندی را مجروح و در خودرویی در محل پمپ بنزین روستای بنداروز در اطراف شهر برازجان رها کرده بود که فرد مضروب پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحت وارده جان سپرد.

وی اضافه کرد: همچنین ضارب کمی پس از این حادثه فرد دیگری را در نزدیکی روستای’ کلل’ دشتستان به ضرب گلوله کشته و متواری شده بود.

عباس زاده ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتستان با انجام تحقیقات میدانی عامل هر دو قتل را کمتر از یک ساعت پس از حادثه شناسایی کردند و مخفیگاه های احتمالی وی در شهر برازجان به کنترل پلیس درآمد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه ناامن شدن محیط شهر برازجان برای قاتل باعث فرار وی به سمت شهر گناوه شد اظهار داشت: در شهر گناوه نیز قاتل که حضور پلیس را هر لحظه به خود نزدیک تر می دید با شلیک یک گلوله به سر خود به زندگیش پایان داد.

عباس زاده ادامه داد: علت قتل ها اختلافات قبلی و شخصی بین قاتل و مقتولان بوده و سلاح بکار رفته در هر 2 قتل و خودکشی به همراه 16 فشنگ کشف شده است.

/سوک

دیدگاه خود را به ما بگویید.