تاریخ انتشار :شنبه ۴ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۹:۵۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

قاتل شهروند کاکی در دام پلیس

قاتل شهروند کاکی در دام پلیس

قاتل شهروند کاکی در دام پلیس

دوراهک نیوز: این دو متهم در روزهای پایانی سال گذشته پس از خفه کردن مقتول، جسدش را در زمین های کشاورزی یکی از روستاهای شهرستان دشتی رها کرده و متواری شدند.

دوراهک نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری دو متهمی خبرداد که پس از خفه کردن مقتول، جسدش را در زمین های کشاورزی یکی از روستاهای شهرستان دشتی رها کرده و متواری شدند.

 

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ سردار خلیل واعظی گفت: بامداد ۲۸ اسفندماه ۹۶ جسد بی جان مرد ۲۹ ساله ای به هویت علی در زمین های کشاورزی اطراف یکی از روستاهای شهرستان دشتی کشف شد.

 

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی های پلیسی مشخص شد مقتول پس از درگیری با قاتل یا قاتلین بر اثر خفگی جان خود را از دست داده است.

 

به گفته سردار واعظی، تحقیقات تکمیلی کارآگاهان کشف جرم پلیس آگاهی منجر به شناسایی هویت دونفر عامل قتل شد که متواری شده بودند.

 

وی تصریح کرد:در ادامه تحقیقات پلیس روز گذشته مخفیگاه متهمین متواری در یکی از روستاهای شهرستان دشتی شناسایی و در یک عملیات پلیسی هر دونفر دستگیر شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ۲۴ ساعت پس از دستگیری یکی از متهمین به هویت “ب “به قتل مقتول با همکاری همدستش اعتراف کرده خاطرنشان کرد:متهمین پس از تکمیل تحقیقات به مرجع قصایی معرفی شدند.

/خلیج فارس

دیدگاه خود را به ما بگویید.