تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۴۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

قاتل در ترمینال برازجان دستگیر شد

قاتل در ترمینال برازجان دستگیر شد

دوراهک نیوز : این فرد ماه گذشته در برازجان با زدن زنگ منزل فردی و حضور صاحبخانه در مقابل در، با شلیک چند گلوله اسلحه کلت کمری وی را مضروب کرده بود.

دوراهک نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: شخصی که با شلیک اسلحه، فرد دیگری را شبانه در برازجان به قتل رسانده و متواری شده بود، دستگیر شد.

 

به گزارش«دوراهک نیوز»؛ سردار خلیل واعظی تصریح کرد: فردی ۲۰ دی ماه امسال در برازجان با زدن زنگ منزل فردی و با حضور صاحبخانه مقابل درب منزل، با شلیک چند گلوله اسلحه کلت کمری وی را مضروب می‌کند.

 

وی با بیان اینکه ضارب هویتش برای اعضا خانواده مقتول و پلیس نامشخص بود گفت: ضارب پس از شلیک از محل حادثه فرار و مضروب نیز ساعتی بعد در بیمارستان فوت می‌کند.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و پس از انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی فرد ضارب شناسایی می‌شود عنوان کرد: با ادامه اقدامات پلیسی متهم در ترمینال شهر برازجان شناسایی و در حالی که قصد  فرار داشت دستگیر شد.

 

سردار واعظی بیان کرد:این متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی علت آن را مسایل شخصی عنوان کرد و اسلحه بکار رفته در تیراندازی به همراه هفت فشنگ جنگی نیز از منزل وی کشف شد. در این حادثه یکی از همدستان قاتل نیز دستگیر شد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.