تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ مهر ۹۶.::. ساعت : ۵:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

فعالیت بیش از ۹ هزار بسیجی در ۶۰۰ حلقه صالحین دیر

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر از فعالیت ۶۰۰ حلقه صالحین درشهرستان دیر خبر داد.

حجت الاسلام احمد درخشان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار دوراهک نیوز، اظهار داشت: در شهرستان دیر بالغ بر ۶۰۰ حلقه صالحین فعالیت می‌کنند.

درخشان گفت: حلقه های صالحین در نقاط مختلف شهرستان دیر با هدف بصیرت افزایی در طول هفته برگزار می شود.

وی افزود: حضور بسیجیان در حلقه های صالحین باید بعنوان یک رزمنده در خط جبهه جنگ نرم برای مقابله با دشمن تلقی شود و بسیجیان آنرا به دید صرف گذراندن وقت نباید در نظر بگیرند.

درخشان با بیان اینکه بسیجیان با حضور در این حلقه‌ها در راستای معنویت افزایی خود و دیگران تلاش می‌کنند گفت: ۹ هزار بسیجی با پشتکار بیش از ۵۰ مربی در زمینه های بصیرتی،عقیدنی،فرهنگی و ورزشی،اخلاق اسلامی و معرفتی در ۶۰۰ حلقه صالحین در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر جوانان و نوجوانان را از اقشار تأثیرگذار جامعه دانست و گفت: جوانان و نوجوانان در مراسمات، برنامه ها و اردوهای متنوع مذهبی مشارکت می کنند و با این حضور خود ضمن اعلام موجودیت، نسبت به آن ارزش ها و اصول ادای احترام و دین می کنند.

حجت الاسلام درخشان در پایان سنگرهای شجره طیبه صالحین  در شهر دیر را رضایت بخش دانست و خاطرنشان کرد: مربیان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج باید با برنامه ریزی جامع و هدفمند نسبت به تقویت و کیفی سازی کلاس های شجره صالحین بکوشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.