تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۹:۴۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

فریاد مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل در استان بوشهر طنین‌افکن شد/ تصاویر

فریاد مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل در استان بوشهر طنین‌افکن شد

فریاد مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل در استان بوشهر طنین‌افکن شد

مردم روزه‌دار استان بوشهر با حضور گسترده خود در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، بار دیگر با فریاد مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل، اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
به گزارش دوراهک نیوز  ، در حالی که اداره کل هواشناسی استان بوشهر حداقل درجه حرارت امروز را بین ۴۵ تا ۵۰ درجه در استان بوشهر گزارش کرده مردم روزه‌دار استان بوشهر با حضور گسترده خود در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، بار دیگر اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

 در بوشهر، این راهپیمایی از ساعت ۱۱ صبح امروز و در هوای ۴۵ درجه این روزهای آخرین ماه فصل بهار، در حالی از خیابان امام خمینی آغاز شد که ساعتی پیش از آن جمعیت انبوهی در این خیابان برای شروع مراسم گرد آمده بودند.

فریاد مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل در استان بوشهر طنین‌افکن شد

راهپیمایی‌کنندگان با حمل پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی با مضامین ما ملّتی نستوه و چون کوه استواریم/حامی مظلومان و دشمن استکباریم، فرموده امام امت ماست/اسرائیل دشمن اصلی ماست، روز جهانی قدس، میراث روح‌الله است، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل‌سعود حمایت خود را از مبت مظلوم فلسین اعلام کردند.

بیت‌المقدس عرصۀ جهاد است/پیروزی‌اش بسته به اتحاد است، دفاع از فلسطین باعث عزت ماست/نابودی اسرائیل آرمان ملت ماست از شعارهایی بود که امروز در بوشهر و سایر شهرهای استان از زبان مردم روزه‌دار بیان شد.

عکاس: مهرداد جشنی پور

دیدگاه خود را به ما بگویید.