تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

فرماندار شهرستان دیر تلاششان را برای توسعه شهرستان به ویژه دیر، بیشتر کند*مهران پوسه سخنگوی شورای اسلامی دیّر:

فرماندار شهرستان دیر تلاششان را برای توسعه شهرستان به ویژه دیر، بیشتر کند

 

دوراهک نیوز:سخنگوی شورای اسلامی دیّر، گفت؛ فرماندار شهرستان دیر می بایست تلاششان را برای توسعه شهرستان به ویژه مرکز شهرستان بیشتر کنید.

به گزارش دوراهک نیوز:مهران پوسه در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان دیر،،اظهار داشت: شهرستان دیّر از حقوق اولیه ی خود محروم مانده است  اصحاب رسانه می توانند با قلم و نگارش خود با شورا و شهرداری هم صدا شده و شهرداری را یاری دهند.

پوسه، با بیان اینکه،چرا در توزیع اعتبارات بین شهرداری ًهای شهرستان دیّر عدالت رعایت نشده است؟ تصریح کرد:مردم مرتب از ما می پرسند و مطالبه دارند و می گویند سرانه ًها، اعتبارات و بودجه ًها مگر بر أساس جمعیت و مساحت توزیع نمی شود.

وی،افزود:اینهمه تاخیر در احداث جاده وفاق قابل توجیه نیست و نمی دانیم چرا برخی سعی و اصرار دارند که مسیر این جاده را تغییر دهند و چه کسی در این شهرستان از حق و حقوق مردم دفاع خواهد کرد.

سخنگوی شورای اسلامی دیّر،با بیان اینکه در راستای توسعه شهر اقدامات خوبی از سوی شورا و شهرداری انجام گرفته اما هنوز برخی از کوچه های شهر خاکی هستند، گفت:چرا باید ساخت ۵ کیلومتر جاده از شهر دیّر تا شرکت متانول سالها به درازا بکشد و تا کی میخواهیم در مسیر جاده مرگ باز شاهد از دست دادن عزیزانمان باشیم.

مهران پوسه اظهار داشت: مردم این شهرستان چه گناهی کرده اند که باید اسیر ناعدالتی ها باشند و من به عنوان نماینده مردم شهر دیّر از اقای فرماندار میخواهم که تلاششان را برای توسعه این شهرستان دو چندان کند.

پوسه با بیان اینکه دیر را بنام صید و صیادی می شناسند،تصریح کرد: متاسفانه صیادان این بندر،به دلیل نداشتن اسکه ای مناسب،امنیت روانی برای پهلوگیری قایق های صیادی خود در مکان اختصاصی ندارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.