تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۸:۲۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

عزل در تامین اجتماعی بوشهر با استفاده از ماده قانونی اما سیاسی

عزل در تامین اجتماعی بوشهر با استفاده از ماده قانونی اما سیاسی

عزل در تامین اجتماعی بوشهر با استفاده از ماده قانونی اما سیاسی

دوراهک نیوز:روز گذشته خبری در خصوص عزل عبدالخالق برزگزاده معاون شعبه دوم تامین اجتماعی شهر بوشهر در فضای مجازی منتشر شد که حواشی سیاسی در پی داشت.

به گزارش دوراهک نیوز:توضیحاتى در خصوص ادعاى  مطرح شده مبنى بر عزل برزگرزاده  در حالی است که وی پرسنل با سابقه بالاتر از ٢٩ سال خدمت اداره کل تامین اجتماعى استان، اصلاً معاون شعبه ٢ بوشهر نبوده که عزل شده باشد! در حالی که در گذشته برای مراجعه کننده گان به عنوان معاون شعبه بوده و اما امروز هنگام عزل خبری از سمت وی نیست.

در راستای اخبار منتشر شده سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر جوابیه ای صادر کرد و در این جوابیه نوشت:

١- آقاى عبدالخالق برزگرزاده پرسنل با سابقه بالاتر از ٢٩ سال خدمت اداره کل تامین اجتماعى استان، اصلاً معاون شعبه ٢ بوشهر نبوده که عزل شده باشد!

٢- بنابر بازرسى اخیر یک نهاد نظارتى از شعبه دو بوشهر و ایرادى که به عملکرد خارج از وظایف ادارى ایشان داشته اند، وى به محل ماموریت خود که اداره کل استان است، برگشته اند.

٣- بدیهى است که جایگاه اداره کل بالاتر از شعبه است و لذا ایشان با جابجایى اخیر، تنزل نیافته اند بلکه ارتقا یافته اند.

۴- حکم ادارى ایشان، کارشناسى در استان است که به منظور حفظ حقوق مادى ایشان، این حکم بصورت ستاره دار بوده است و خود وى از این موضوع مطلع هستند و در پرونده پرسنلى ایشان، دلیل ستاره دار بودن حکم شان، موجود است و فعلاً نیازى به توضیح در این زمینه دیده نمى شود.

 

این یک روی سکه است که مشخص می کند یک جابجایی سازمانی و کاملا قانونی بوده است، اما روی دیگر سکه کاملا سیاسی است که نشان می دهد به دلیل اینکه برزگرزاده مخالف انتخاب خسروانی مدیر کل تامین اجتماعی استان برای تصدی شهرداری بوشهر بوده است انجام شده است.

 

براساس شنیده های غیر رسمی در حالی قانون اجرا شده است که دست های سیاسی در آن دخالت دارند و ناچارا برای جلوگیری از اقدامات پیش رو تصمیم به عزل اجرا شده است.

سیاسیون وقتی از تاییدیه خسروانی توسط وزارت کشور برای شهرداری و بعداز آن مجلس شورای اسلامی نا امید شدند ناچارا اقدام به حذف برخی مهره های مخالف کردند که اولین نفر معاون شعبه دو بوشهر بوده است.

این جابجایی در حالی با استفاده از موارد قانونی انجام شده است اما کاملا منفعت طلبانه شخصی و حزبی است که پیش بینی می شود اقدامات بعدی در پیش است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.