تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

عامل تیراندازی در کلانتری آبپخش خودکشی کرد / خانواده سرباز چند دقیقه دیر رسیدند

دوراهک نیوز: سرباز وظیفه ای که در کلانتری آبپخش اقدام به تیراندازی و مجروح نمودن فرمانده این کلانتری نموده بود پس از چند ساعت اقدام به خودکشی کرد.

عامل تیراندازی در کلانتری آبپخش خودکشی کرد / خانواده سرباز چند دقیقه دیر رسیدند
به گزارش پارس خلیج،و به نقل از منابع موثق، فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان و مسئولان بخش بلافاصله پس از حادثه در کلانتری آبپخش حضور یافته و تلاش کردند عامل تیراندازی خود را تسلیم نماید که سرباز مذکور در مذاکرات تلفنی اصرار می کند قصد دارد نماز بخواند و سپس خودکشی نماید.

سرباز مذکور در اطاقی خود را محبوس و در حالی که دو خشاب گلوله همراه داشت اجازه دسترسی و یا ورود حاضران به اطاق را نمی داد و لذا تلاش فرمانده انتظامی شهرستان و مسئولان بخش برای متقاعد کردن وی به تسلیم نتیجه نداده و نهایتا قصد خود برای خودکشی را عملی می نماید.

این در حالی بود که خانواده وی بلافاصله پس از اتفاق صبح امروز از کوهدشت حرکت و در زمان خودکشی فرزندشان در نزدیکی های آبپخش بودند که موفق به دیدار و صحبت با فرزندشان نمی شود.

این سرباز صبح امروز شنبه ۲۴ تیرماه ، در کلانتری آبپخش اقدام به تیراندازی نموده بود.

گفتنی است هم اکنون وضعیت کلانتری عادی و خدمت رسانی به شهروندان در حال انجام است ، علت حادثه نیز توسط بازرسی فرماندهی انتظامی استان بوشهر تحت بررسی می باشد.

گفتنی است سرباز مذکور ۲۳ ساله و اهل کوهدشت بوده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.