تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۲۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

عاملان قتل جوان ۲۲ ساله چغادک بوشهر دستگیر شدند / تقدیر خانواده مقتول از فرمانده انتظامی استان بوشهر

عاملان قتل جوان ۲۲ ساله چغادک بوشهر دستگیر شدند

عاملان قتل جوان ۲۲ ساله چغادک بوشهر دستگیر شدند / تقدیر خانواده مقتول از فرمانده انتظامی استان بوشهر

عاملان قتل جوان ۲۲ ساله چغادک بوشهر دستگیر شدند

وی با بیان اینکه متهمان در یکی از استانهای غربی به صورت مخفیانه زندگی میکردند خاطر نشان کرد: با پیگیریهای دقیق و علمی پلیس آگاهی مخفیگاه عاملان به قتل جوان ۲۲ ساله چغادکی شناسایی شد.

به گزارش دوراهک نیوز؛ خلیل واعظی در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به اینکه امنیت در استان پایدار است اظهار داشت: استان بوشهر از امن‌ترین استان‌ها معرفی شده که این مهم با تلاش شبانه‌روزی پلیس و همکاری و تعامل مردم محقق شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح نوروزی پلیس افزود: در اجرای طرح نوروزی در دو بخش انتظامی و ترافیکی برنامه‌های مهمی تدوین شده که در این طرح‌ها مشارکت مردم در قالب همیار پلیس مورد توجه است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری عاملان قتل جوان ۲۲ ساله چغادکی خبرداد و بیان کرد: دو نفر ناشناس در حالیکه سر و صورت خود را پوشیده بودند در اواخر اسفند سال قبل با ضربات تبر و قمه جوانی ۲۲ ساله در شهر چغادک بوشهر به قتل رسانده و متواری شدند.

سردار واعظی از شناسایی هویت ضاربان خبرداد و افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان بوشهر پس از بررسیهای فنی و اطلاعاتی چند روز پس از حادثه هویت ضاربان را شناسایی کردند.

عاملان قتل جوان ۲۲ ساله چغادک بوشهر دستگیر شدند

وی با بیان اینکه متهمان در یکی از استانهای غربی به صورت مخفیانه زندگی میکردند خاطر نشان کرد: با پیگیریهای دقیق و علمی پلیس آگاهی مخفیگاه عاملان به قتل جوان ۲۲ ساله چغادکی شناسایی شد.

رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری متهمان به قتل خبر داد و تصریح کرد: با اعزام کارآگاهان پلیس آگاهی استان بوشهر در یک عملیات هماهنگ متهمان دستگیر و به استان بوشهر منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده ضمن اعتراف به بزه ارتکابی انگیزه خود را اختلاف قبلی با مقتول عنوان کردند.

قابل توجه است که ماموران انتظامی استان بوشهر عاملان قتل محمدرضا آزرم نسب جوان ۲۲ ساله چغادکی را در آستانه سالگرد این جوان دستگیر کرده و به مقامات قضایی تحویل دادند.

در ضمن خانواده مقتول از زحمات پلیس تقدیر کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.