تاریخ انتشار :شنبه ۴ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۹:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

ظرفیت ساحل گناوه تکمیل شد/ افزایش چشمیگر حضور گردشگران+تصاویر

ظرفیت ساحل گناوه تکمیل شد/ افزایش چشمیگر حضور گردشگران

دوراهک نیوز: شهردار گناوه گفت: با افزایش جمعیت گردشگران در نوار ساحلی در روز سوم نوروز این ظرفیت تکمیل شده است.

ظرفیت ساحل گناوه تکمیل شد/ افزایش چشمیگر حضور گردشگران+تصاویر

دوراهک نیوز: شهردار گناوه گفت: با افزایش جمعیت گردشگران در نوار ساحلی در روز سوم نوروز این ظرفیت تکمیل شده است.

 

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ ماشاالله احمدی اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های به وجود آمده خوشبختانه به صورت تصاعدی افزایش گردشگران را در نقاط مختلف شهر به خصوص در نوار ساحلی داشته‌ایم.

https://media.mehrnews.com/d/2018/03/23/4/2746981.jpg

 

وی در گفتگو با مهر افزود: خدمات شهرداری و کمیته‌های خدمات تسهیلات سفر شهر تا روز پایانی نوروز ادامه دارد و با توجه به بازدید استاندار بوشهر، معاونین ایشان و هیئت همراه که به صورت تصادفی از گردشگران و مهمانان مستقر در پارک‌ها، کمپین‌ها و نوار ساحلی اقامت داشتند بازدید کرد و رضایت مهمانان از وضعیت شهر را به همراه داشت.

 

شهردار گناوه اظهار داشت: با توجه به ساماندهی کمپینگ‌ها و پارکینگ‌ها که هر ساله مشکل شهر بوده نوروز امسال شاهد کم شدن این مشکلات هستیم و نیروهای نظارتی و اجرایی شهرداری در تمام ساعات شبانه روز در حال فعالیت هستند.

 

وی تصریح کرد: در بحث گره ترافیکی شهرداری گناوه امکانات لازم مانند جرثقیل و نیروی فنی در کنار مدیریت راهنمایی و رانندگی اقدامات لازم را به صورت شبانه روزی انجام می‌دهد.

 

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9ac9lhotncp5k1haorq22a37.jpg

 

احمدی بیان داشت: ساحل ماسه‌ای گناوه به طول ۲.۵ کیلومتر از ۲۸ اسفند ماه تاکنون ضمن افزایش جمعیت گردشگران در نوار ساحلی در روز سوم نوروز این ظرفیت تکمیل شده است و هدایت گردشگران به مکان‌های همجوار و روستاهای توریستی در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی گفت: استاندار بوشهر در دومین روز نوروز در توسعه زیرساخت های گردشگری در شهر گناوه تاکید داشته و در این راستا مساعدت لازم توسط حوزه استانداری در دستور کار در سالهای آتی قرار خواهد گرفت.

 

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9ac9lho1lp9npc1jremkm1ls06.jpghttp://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9ac9lho1irauodb2ru7f17qm5.jpghttp://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9ac9lho1b0aee313rd1vva4g38.jpg

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.