تاریخ انتشار :شنبه ۳ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۳۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

طنین فریادهای مرگ بر رژیم کودک‌کش صهیونیستی از خلیج فارس+تصاویر

دوراهک نیوز: هزاران زن و مرد و پیر و جوان با حضور گسترده در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، طنین فریادهای مرگ بر رژیم کودک‌کش صهیونیستی را از کرانه خلیج فارس در استان بوشهر سر دادند.
به گزارش دوراهک نیوزمردم روزه‌دار استان بوشهر با حضور در صفوف به هم پیوسته با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن دفاع از آرمان‌های قدس و فلسطین، سیاست‌های نظام سلطه به رهبری آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

بر اساس گزارش های دریافتی با وجود شدت گرمای تیرماه در این استان که در بخشی بین 45 تا 48 درجه نیز گزارش شده، اقشار مختلف مردم از زن و مرد و  پیر و جوان با حضور گسترده در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، طنین فریادهای مرگ بر رژیم کودک‌کش صهیونیستی را از کرانه خلیج فارس در استان بوشهر سر دادند.
در بوشهر که این راهپیمایی از ساعت 11 پیش از ظهر آغاز شده، راهپیمایان از خیابان امام خمینی تا مصلی نماز جمعه روز قدس را با یک حضور مثال زدنی گرامی داشتند تا ضمن بیعت مجدد با آرمان های انقلاب، حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری بار دیگر سیاست های شیطان بزرگ و ایادی دست نشانده اش را در سرزمین قدس که متعلق به فلسطین است را محکوم کنند.

 گرما  و افتاب تند این روزهای بوشهر هیچ گونه خللی در حضور راهپیمایی کنندگان بوشهری در روز جهانی قدس ایجاد نکرد تا این مردم در این روز که به نام روز قدس رمز وحدت و جهاد امت اسلامی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زوال قطعی رژیم صهیونیستی نام گذاری شده را به یک همایش بزرگ جهان اسلام در برابر توطئه اجانب تبدیل کنند.
تقدیر راهپیمایی‌کنندگان از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش، آتش زدن آدمک‌های سران رژیم صهیونیستی و پرچم های امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل» و نام امام و شهدا زنده است/ نهضت ما همیشه پاینده است، راه شهیدان ما، طریقِ عزّت ماست/ پیروی از رهبری، عامل قدرت ماست، رهبری ملت ما الهی است/ راه بدون رهبری گمراهی است، وصیت تمامی شهیدان/ پیروی از رهبری است و قرآن/، فشار و زور و تهدید این منطق آمریکاست/ تحریم و ظلم و ستم، سه حربه آمریکاست/، بدعهدی آمریکا بر همه کس اعیان است/ اعتماد به آمریکا اعتماد به شیطان است،در عزم ملت ما تحریم اثر ندارد/ آمریکای جهانخوار این را باید بداند و مثلث شوم و پلید ابلیس/ آمریکا و اسرائیل و انگلیس بخشی از فریادهای مردم بوشهر در محکوم کردن سیاست های رژیم صهیونیستی در منطقه بود.
راهیپمایی روز جهانی قدس در بوشهر با قرائت قطعنامه ای به پایان رسید و تا دقایق دیگر منصور کبگانی عضو شورای انقلاب فرهنگی به عنوان سخنران این مراسم در مصلی بوشهر سخنرانی می کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.