تاریخ انتشار :جمعه ۱۳ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

صحبت های امام(ره) مقاومت منطقه ای را شکل داد/ رهبری پراکندگی را به یگانگی تبدیل می کند

در مراسم سی و نهمین پیروزی انقلاب اسلامی در بوشهر

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: صحبت های امام(ره) باعث شد ملت های بسیار زیادی از او تبعیت کنند و مقاومت منطقه ای شکل بگیرد که اگر امروز آدرس آن را سوال بگیرید تهران و بیت مقام معظم رهبری به عنوان نائب امام زمان(عج) به شما خواهند داد.

به گزارش سپاس؛ مراسم ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی(ره) و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر با حضور صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از اقشار مردم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

در مراسم سی و نهمین پیروزی انقلاب اسلامی در بوشهر

صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با گرامی داشت یاد و نام شهداء و امام شهداء، گفت: امروز یادآور بازگشت خاندان عصمت و طهارت و شخصیت برجسته ای است که بعد از ائمه اطهار برپایه اسلام بوده است.

عضو ومجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب هستیم، سالی که نشانه بلوغ و رسیدن به نقطه اقتدار است و گواه استمرار مسیر انقلاب است و به حکومت امام زمان(عج) متصل خواهد شد.

مسیر دین سربلندی است

هرندی افزود: اگر نسخه شفا بخش هستیم باید در اطاعت از معصومین(ع) قرار بگیریم و اگر در مسیر دیگری قرار گرفتیم شفا بخش نخواهد بود؛ در طول تاریخ تجربه شده است که اگر مسیر دین پیش بگیریم سربلند خواهیم بود و اگر مسیری بر پایه شهون و هوای نفس باشد چیزی جزء سیاه نمایی نیست.

وزیر فرهنگ و ارشاد دولت نهم بیان کرد: در دوره ای سازمان هایی مانند مجاهدین خلق و حزب های مختلف غیر اسلامی مسیری طی کردند که چیزی جزء بن بست نبود و این تجربه ای تاریخی برای بسیاری از انقلابیون شد.

وی عنوان کرد: ۳۹ سال گذشته در چنین روزی بسیاری از کسانی که اهل مبارزه تشکیلاتی بودند به زندان ها افتادند و برخی نیز مسیر خود را کاملا تغییر داده و سیاسیون نیز توان جزب نیرو نداشتند، که ناگهان چهره امام خمینی(ره) در میان مردم درخشش بسیار بالایی پیدا کرد.

هرندی تصریح کرد: در اواخر دهه ۴۰ سران مجاهدین خلق با حضور در خدمت امام(ره) در شهر نجف به مدت سه هفته مواضع خود را برای امام(ره) تشریح و قرآن خواندند و مسیری را به عنوان مبارزه ترسیم کردند؛ امام(ره) در پاسخ فرمودند به دلیل عدم ارتباط با مردم به بن بست خواهید خورد.

رهبری پراکندگی را به یگانگی تبدیل می کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بسیاری از بزرگان حرف های مجاهدین را قبول داشتند، خاطرنشان کرد: همچین رهبری توان دارد مردم را دور هم دیگر جمع کند و پراکندگی را به یگانگی تبدیل کند.

در مراسم سی و نهمین پیروزی انقلاب اسلامی در بوشهر

وی مجاهدین خلق مردم را زیاد امتحان کردند اما بی نتیجه بود، ابراز کرد: روزی جبهه ملی اعتصابی اعلام کرد که امام با یک جمله فرمودند این اعتصاب ارتباطی با ما ندارد؛ کهه باعث شد جبهه ملی اعلام کند برنامه ای برای اعتصاب نداریم.

هرندی اذعان کرد: سندی در خصوص جلسه ابان ۵۷ با حضور نماینده طاغوت با موضوع از بین رفتن جایگاه امام(ره) در بین مردم تشکیل منتشر شد و مطرح کرده بودند رهبری به عنوان برگ برنده است و اگر از بین برود همه به نتیجه دلخواه می رسند و طاغوت نیز به مراد خود خواهد رسید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: صحبت های امام(ره) باعث شد ملت های بسیار زیادی از او تبعیت کنند و مقاومت منطقه ای شکل بگیرد که اگر امروز آدرس آن را سوال بگیرید تهران و بیت مقام معظم رهبری به عنوان نائب امام زمان(عج) به شما خواهند داد.

افرادی که مدعی رهبری هستند می توانند یک روز شهوت خود را کنترل کنند

وی با اشاره به موضوع ولایت فقیه، گفت: یکی از جاسوسان آمریکایی در قالب خبرنگار در عراق حضور پیدا کرده بود و گزارش داد با هر رئیس عراق صحبت می کردم یا صحبت از ملاقات با حاج قاسم سلیمانی می داد یا اینکه قرار است ملاقات داشته باشد.

در مراسم سی و نهمین پیروزی انقلاب اسلامی در بوشهر

هرندی ادامه داد: این روزنامه نگار می گوید صدام را از بینن بردیم و عراق را با دستان خودمان در گلوی ایران قرار دادیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نطام با بیان اینکه داعش کاریکاتور حزب الله است، افزود: داعش و القائده ظاهری شبیه به حزب الله و باطنی شیطان هستند و با هدف شکستن ولایت فقیه در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد علیه نظام و رهبری سخن می گویند، تاکید کرد: برخی افراد در حالی که نزدیکان آنها تخلف انجام داده است و قانون در برابر آنها ایستاده است زمین و زمان را مقصر می دانند.

هرندی بیان کرد: اتفاقاتی که اخیرا در کشور رخ داد بسیاری از مردم می گفتند اگر این حکومت نباشد چه حکومتی خواهد آمد که بهتر از این باشد؛ امروز مردی که حرفش در داخل و خارج از کشور دارای نفوذ است تا حکومت را به دست امام زمان(عج) بدهد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: چه کسانی مدعی رهبران ما هستند، اگر این افراد توانستند یک روز مثل بزرگان دین شهوات و هوای نفسانی خود را کنترل کنند که امروز نامه های بلند می نویسند.

در ادامه مراسم از سرگرد پاسدار غلامرضا جمالی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به عنوان فعال ترین کمیته دهه فجر سال ۹۵ تجلیل شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.