تاریخ انتشار :شنبه ۱۵ مهر ۹۶.::. ساعت : ۳:۵۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

صبح گاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان دیر برگزار شد+تصاویر

دوراهک نیوز:همزمان با دومین روز از هفته ناجا، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دیر،روز شنبه در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان و با حضور امام جمعه، اعضای شورای تأمین،مسوولان ادارات و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

به گزارش دوراهک نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان دیر،گفت:امنیت مطلوب محصول عملکرد صحیح تمام نهادهای اجتماعی و انجام وظایف شهروندی همه افراد جامعه است.

سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته ناجا،با تبریک این روز،اظهار داشت:با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و حمایت های مردم،مسئولان چهرهای شاخص مذهبی امامان جمعه، شورای تامین و نیروهای مسلح مستقر در شهرستان خوشبختانه این شهرستان از ضریب امنیتی قابل قیولی برخوردار است و همه قدردان خدمات انجام شده هستیم.

وی با بیان اینکه،در شهرستان دیر هیچ گونه مصداق ناامنی وجود ندارد،افزود:رسالت نیروی انتظامی تامین امنیت و پناهگاهی برای احاد جامعه است که در سایه آن شهروندان احساس ارامش و امنیت داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر،با بیان اینکه شهرستان دیر،از جمله امن‌ترین شهرستان‌های استان بوشهر است،گفت: امروز در داخل کشور و نیز مرزها از امنیتی مثال زدنی و پایدار برخورداریم که باید قدردان و شاکر آن باشیم و برای تداوم این موفقتها همه خود را مسئول و سهیم بدانیم و در برنامه های ناجا مشارکت داشته باشیم.

امام جمعه دیر،در این آیین گفت:برخورد خوب،عادلانه و صادقانه مسئولان با مردم ،؛باعث حفظ آبروی نظام اسلامی و قران خواهد شد.

حجه السلام سید علی حسینی، دیر با تاکید بر کیفی شدن کار نیروی انتظامی،افزود: نیروی انتظامی رسالت خطیری در ایجاد نظم و امنیت جامعه دارد و باید با مردم با عطوفت و مهربانی همراه با تعامل سازنده و با مجرمین طبق قانون و عدالت و محکم و استوار برخورد کند.

امام جمعه دیر، آرامش و امنیت امروز جامعه را  مدیون نیروهای تحت امر فرماندهی کل قوا یعنی نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت:در سایه این امنیت پیشرفت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در جامعه تحقق می یابد.

فرماندار شهرستان دیر،نیز در این آیین با تبریک هفته ناجا،گفت:نیروی انتظامی ما برگرفته از مکتب حسینی و و پاسداشت این نیرو، پاسداشت مکتب حسینی است.

حمزه اعتماد،با بیان اینکه نیروی انتظامی،در کنار مردم و با تکریم احاد جامعه،از مجموعه خود سیانت کند،افزود: پیشرفت های مختلف در کشور مرهون امنیت برقرار شده از سوی نهادهای امنیتی بخصوص سبزپوشان نیروی انتظامی است.

اعتماد،مردم را ولی‌نعمت مسئولان خواند و با بیان اینکه تمام مسئولان باید خادم ملت بزرگ ایران باشند و زمینه ارتقای رفاه، معیشت و توسعه بیشتر مردم در جامعه فراهم نمایند،اظهار داشت:باید از تمام ظرفیت های مختلف برای حفظ اقتدار نیروی انتظامی استفاده شود چرا که اقتدار و عزت این نیرو نعمت بزرگ امنیت را نصیب مردم خواهد کرد.

فرماندار دیر،با تاکید بر اینکه همه مسئولان باید در راستای تقویت نیروهای مسلح تلاش کنند،گفت:ما در کنار نیروی انتظامی و همه نیروهای مسلح با جدیت از آنها حمایت خواهیم کرد و از آنها میخواهیم منویات مقام معظم رهبری را فصل العین خود قرار دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.