تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۳ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۷:۳۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

شفر، قائدی بلاتکلیف را نمی‌خواهد!

شفر، قائدی بلاتکلیف را نمی‌خواهد!

شفر، قائدی بلاتکلیف را نمی‌خواهد!

دوراهک نیوز: استقلال نتایج خوبی گرفته و طبیعتاً وینفرد شفر به بازیکنی مثل مهدی احتیاجی ندارد. شاید او در زمین بازیکن مفیدی است ولی از نظر مربی آلمانی، حواشی وی به تیم ضربه می‌زند.

دوراهک نیوز: بعد از پیگیری‌های استقلال سرانجام مهدی قائدی توانست به تهران بازگردد و به کلینیک دکتر نوروزی پزشک باشگاه برود و فیزیوتراپی کند اما این کافی نیست.

به گزارش«دوراهک نیوز»؛ قائدی این روزها مثل همه شایعاتی می‌شنود که زیاد برایش جالب نیست. استقلال نتایج خوبی گرفته و طبیعتاً وینفرد شفر به بازیکنی مثل مهدی احتیاجی ندارد. شاید او در زمین بازیکن مفیدی است ولی از نظر مربی آلمانی، حواشی وی به تیم ضربه می‌زند.

شفر، قائدی بلاتکلیف را نمی‌خواهد!

کلاً این مربی اعتقاد زیادی به عملکرد مهدی نداشت و این بازیکن را کمتر به میدان می‌فرستاد به همین خاطر حالا شایعه جدایی او از تیم جدی و جدی‌تر می‌شود. مشکلات مهدی در خارج از زمین فوتبال هم حل نشده و احتمالاً به زودی باید در دومین جلسه دادگاه به خاطر آن تصادف جنجالی حاضر شود.

به نوشته ایسکانیوز، حالا وضعیت این بازیکن مشخص هم نیست. وکیل بیمه به دنبال جمع کردن مدارک کامل است و قصد دارد در دادگاه، دست پر حاضر شود. اگر ثابت شود قائدی پشت فرمان بوده به نفع بیمه است چراکه در آن صورت مهدی به خاطر نداشتن گواهینامه مجبور به پرداخت دیه به خانواده مرحوم شاکر آسیب‌دیده این تصادف می‌شود. او باید خسارت ماشین را هم بپردازد.

باید دید بعد از ۳ ماه از تصادف خبرساز مهدی قائدی، آیا شاهد حضور وی در استقلال خواهیم بود؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.