تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۲ تیر ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

شاهینی‌ها در انتظار جلسه چهارشنبه فرمانداری

دوراهک نیوز: اگرچه درخصوص صعود به رده بالاتر با خرید امتیاز نقدهایی از سوی فوتبال دوستان وجود دارد، ولی شاهینی‌ها معتقدند: در صورت وجود مدیریت صحیح و جذب بازیکنان مناسب، می توان عملکرد مناسب تری در جذب تماشاگر نسبت به لیگ دو داشت که اکنون در آن قرار دارند.

دوراهک نیوز: ماجرای خرید امتیاز لیگ آزادگانی برای شاهین شهرداری بوشهر کش دار شده و در تازه ترین اتفاق، تصمیم گیری فرمانداری درخصوص تایید یا رد آن به چهارشنبه موکول گردید.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ دو هفته پیش شورای شهر طی نشستی که 8 عضو از 11 عضو در آن حضور داشتند، با لایحه شهرداری در خصوص خرید امتیاز لیگ آزادگانی به منظور حضور تیم شاهین شهرداری در این رده موافقت کرد.

اما خروج سه عضو شورا از جلسه (بارگاهی و رضایی و قادریان) و عدم امضای صورتجلسه مذکور، تایید این مصوبه در فرمانداری را با ابهاماتی مواجه کرد. مخالفان سپس طی نامه ای که در فضای مجازی منتشر شد، غیبت سه عضو دیگر شورا در زمان مطرح شدن لایحه خرید امتیاز لیگ یک (اسدی، شمسا و گرشاسبی)، بدهی های شهرداری و ضرورت توجه به پروژه های عمرانی و شهری و خروج شان در زمان مطرح شدن این نامه و از حدنصاب افتادن جلسه شورا را دلیل ایرادات وارده بر این مصوبه اعلام کردند.

اگرچه در جلسه بعد شورا و با درخواست برخی هواداران شاهین، قادریان یکی از مخالفان این مصوبه حاضر به امضای صورتجلسه شد تا به نوعی حدنصاب بودن جلسه را تایید کند، ولی دو عضو دیگر همچنان مخالف این موضوع بودند.

پس از این بود که زهرا رضایی یک عضو شورا طی نامه ای که رونوشت آن به «خلیج فارس» نیز ارسال شد، دلیل اصلی مخالفتش با خرید امتیاز لیگ یکی و خروج از جلسه در زمان طرح لایحه مذکور را حجم بدهی های شهرداری و ضرورت توجه به رونق پروژه های عمرانی دانست.

همزمان برخی اعضای شورا و هوداران شاهین که موافق خرید امتیاز و حضور تیم در لیگ یک کشور بودند طی تماس هایی با فرماندار خواستار تسریع در بررسی مصوبه مذکور شدند.

اما در شرایطی که انتظار می رفت روز یکشنبه کمیته انطباق مصوبات شوراها در فرمانداری بوشهر تشکیل و درخصوص اتفاق پیش آمده تعیین تکلیف شود، به دلیل فوت یکی از بستگان اعضای این کمیته، جلسه لغو و به روز چهارشنبه موکول گردید.

یک منبع آگاه به «خلیج فارس» گفت: فرماندار موافق سرمایه گذاری شهرداری در لیگ آزادگان است، اما عدم امضای دو عضو شورا و اینکه قانون درباره موضوع سکوت کرده (عدم امضای صورتجلسه توسط اعضای حاضر در نشست) باعث شده تا از وزارت کشور دراین خصوص استعلام کرده و منتظر تشکیل جلسه کمیته انطباق در روز چهارشنبه و اعلام نظر قاضی آرامی عضو حقوقی آن کمیته باشد.

هرچند تاخیر پیش آمده زمزمه هایی را درباره منتفی شدن خرید امتیاز لیگ یک پیش آورده و گویا برخی معتقدند این تیم باید زودتر تمریناتش را برای مسابقات لیگ دسته دوم که در آن حضور دارد شروع نماید، ولی روز گذشته رییس شورای شهر طی مصاحبه ای اعلام کرد: منتفی شدن خرید امتیاز لیگ یک برای شاهین بوشهر منتفی نشده است.

عبدالخالق برزگرزاده در گفتگو با ایرنا ادامه داد: باتوجه به اینکه اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر موافق خرید امتیاز لیگ یکی برای تیم فوتبال شاهین شهرداری هستند در صددیم در نشست با فرماندار از آرا موافق اکثریت اعضا برای خرید امتیاز دفاع کنیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه با محقق شدن این مصوبه، پیام آور خبری خوش برای فوتبال دوستان بوشهری باشیم گفت: اینکه مخالفان یک لایحه از امضا صورت جلسه خودداری کنند به نوعی حق اعضای موافق لایحه پایمال می شود که چنین امری زیبنده جایگاه شورای شهر نیست و در چنین مواقعی باید به همه آرا احترام گذاشت.

دست آخر اینکه؛ اگرچه درخصوص صعود به رده بالاتر با خرید امتیاز از سوی فوتبال دوستان نقدهایی وجود دارد، ولی شاهینی ها معتقدند: در صورت وجود مدیریت صحیح و جذب بازیکنان مناسب، می توان عملکرد مناسب تری در جذب تماشاگر نسبت به لیگ دو داشت که اکنون در آن قرار دارند.

با این حساب، باید منتظر ماند و دید نتیجه جلسه روز چهارشنبه فرمانداری منجر به تایید یا رد این مصوبه می شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.