تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

سیراف آماده استقبال از نوروز ۹۷ است/ فقط یک نقطه برای اسکان مسافران در نظر داریم

سیراف آماده استقبال از نوروز ۹۷ است

ثلاث- شهردار سیراف گفت: سیراف آماده استقبال از نوروز ۹۷ است. امسال برای نخستین بار فقط یک نقطه را برای اسکان مسافران در نظر داریم.

غلامحسین حیدری شهردار سیراف در گفتگو با خبرنگار ثلاث اظهار داشت: امسال شرایط مساعدتری به نسبت سنوات قبل جهت استقبال از نوروز فراهم شده است.

وی افزود: شهر تاریخی سیراف دارای ظرفیت های زیادی است که قطعا ما از حداکثر آن برای جذب گردشگران و رونق شهر بهره خواهیم گرفت.

شهردار سیراف گفت: هم اکنون ورودی شهر ما به شکل قابل قبولی آماده نوروز شده است. چمن، روشنایی، نشیمن گاه و سکو و سرویش بهداشتی در کنار آبشار مصنوعی اماده بهره برداری مردم و مسافران می باشد.

سیراف آماده استقبال از نوروز ۹۷ است

حیدری ادامه داد:  پارک بنگسار را بهسازی کرده ایم. سرویس بهداشتی و روشنایی آن را تامین شده و رنگ آمیزی ان انجام شده است. مساحت این پارک حدودا ۴ هزار متر مربع می باشد

وی اظهار داشت: بوستان امید، پارک وحدت و پارک نگارستان( که در کنار هم قرار دارند) با مساحتی در حدود ۴۰ هزار متر مربع، همراه با روشنایی، سرویس بهداشتی و پارکینگ، آماده استفاده عموم است.

شهردار سیراف بیان داشت: دره بزرگ و زیبای لیر نیز همراه با سرویس بهداشتی، روشنایی و سکو آماده استفاده می باشد.

محل اسکان

حیدری گفت: محل اسکان مسافران در شب را فقط در زیر پارک غدیر در نظر گرفته ایم. باقی فضاهای سبز برای تفریح، بازی و نشیمن گاه است.

وی اضافه کرد: نصب چادر در کل فضای پارکی بجز بخش پایین پارک غدیر، بخاطر مسائل ایمنی ممنوع است و از مسافران گرامی تقاضا می شود که این موضوع را رعایت فرمایند.

سیراف آماده استقبال از نوروز ۹۷ است

شهردار سیراف ابراز داشت: اسکان موقت در سیراف توسط شهرداری این شهر و همکاری نیروی انتظامی در فضای امن ایجاد شده در بخش پایین پارک غدیر می باشد.

حیدری گفت: امسال به دستور فرماندار محترم شهرستان کنگان، مدیریتی بنام مدیریت سواحل به شهرداری ها واگذار شده است.

وی افزود: برای نوروز ۹۷ ، سه کلوپ دریایی برای استفاده مردم در شهر سیراف داریم.

شهردار سیراف گفت: امسال بنا داریم چند غرفه را در ساحل به صنایع دستی و غذاهای محلی سیراف به شکل رایگان اختصاص دهیم

 

عکس: علیرضا پرهیز

 

 

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.