تاریخ انتشار :شنبه ۱۸ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۸:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

سهمیه آسیایی پارس جنوبی پرید

سهمیه آسیایی پارس جنوبی پرید

سهمیه آسیایی پارس جنوبی پرید

دوراهک نیوز: این بازی بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید تا تیم پارس جنوبی‌جم از کسب سهمیه آسیایی دورتر شود.

http://static2.tamasha.com/files/picture/thumb/01285643.jpgدوراهک نیوز: پارس جنوبی‌ جم از کسب سهمیه آسیایی دورتر شد.

 

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ تیم پارس جنوبی‌جم  عصر جمعه در هفته بیست‌وهفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر میزبان تیم فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی جم بود.

 

این رقابت در حالی برگزار  شد که تیم فولاد خوزستان در دیدار رفت با نتیجه یک بر صفر در مقابل تیم پارس جنوبی‌جم به پیروزی رسیده بود.

 

در این رقابت که دو تیم برای پیروزی و کسب سه امتیاز وارد میدان شده بودند در نیمه نخست  خطری بر روی  دروازه‌ها حادث نشد و دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل به رختکن‌ها رفتند.

 

در نیمه  دوم، بازی سرعت  بیشتری گرفت و دو تیم حملات متعددی بر روی دروازه‌ها تدارک دیدنند که دو تیم موقعیتهای زیادی برای گلزنی از دست دادند.

 

تیم پارس جنوبی‌جم که در نیم فصل نخست رقابت‌ها با پیروزی‌های پی در پی توقعات  هواداران را بالا برده بود، انتظار می‌رفت  این تیم همچنان به این پیروزی‌ها ادامه دهد ولی تاکنون ۵ شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

 

این بازی با توجه به اینکه کش‌وقوس‌هایی در نیمه دوم داشت  ولی بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید تا تیم پارس جنوبی‌جم از کسب سهمیه آسیایی دورتر شود.

 

پارس جنوبی‌جم  با این تساوی با ۴۰ امتیاز  همچنان در رتبه هفتم و  تیم فولاد خوزستان با ۴۲ امتیاز در رتبه ششم جدول لیگ برتر قرار دارد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.