تاریخ انتشار :دوشنبه ۷ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۵۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

سرقت مسلحانه ۶ کیلوگرم طلا در چغادک/ دستگیری یک مظنون+عکس

سرقت مسلحانه ۶ کیلوگرم طلا در چغادک/ دستگیری یک مظنون

دوراهک نیوز: این سومین سرقت مسلحانه در سال های اخیر از طلافروشی های شهر چغادک می باشد که انتظار می رود برای پیشگیری از موارد مشابه تمهیدات لازم از سوی دستگاههای مسئول پیگیری شود.

دوراهک نیوز: سه فرد ناشناس با تهدید اسلحه کلاشینکف حدود ۶ کیلوگرم طلا را از یک طلا فروشی در شهر چغادک سرقت و متواری شدند.

به گزارش «دوراهک نیوز»؛ در این حادثه که حوالی ساعت ۱۹ رخ داد، دو نفر با صورت های پوشیده و اسلحه وارد طلا فروشی حسینی در خیابان اصلی شهر چغادک شده و ۶ کیلوگرم طلا مورد سرقت مسلحانه قرار دادند.

در این حادثه به فردی صدمه وارد نشد، ضمن اینکه دوسارق مسلح با برداشتن حدود ۶ کیلوگرم طلا، توسط خودروی پژو بدون پلاک که همدست آنها راننده اش بود، از محل متواری شدند.

لازم به ذکر است، این سومین سرقت مسلحانه در سال های اخیر از طلافروشی های شهر چغادک می باشد که انتظار می رود برای پیشگیری از چنین مواردی، تمهیدات امنیتی لازم در نظر گرفته شود.

تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر درخصوص این حادثه گفت: در پی اعلام سرقت مسلحانه از طلافروشی چغادک، ماموران پلیس به محل اعزام و تحقیقات اولیه را انجام دادند.

سرهنگ ابراهیم عرب زاده با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسیده، اضافه کرد: پلیس با انجام اقدامات فنی و بررسی فیلم دوربین های مدار بسته به سرنخ های احتمالی دست یافته، طوری که یک نفر مظنون شناسایی و دستگیر شده و تلاش برای دستگیری سارقان ادامه دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.