تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۵ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۵:۳۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان دیر نواخته شد+تصاویر

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان دیر نواخته شد

دوراهک نیوز :همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام راحل (ره) به ایران اسلام مراسم نمادین زنگ انقلاب با حضور مسئولان در دبیرستان دخترانه فاطمه زهرا نواخته شد. 

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان دیر نواخته شد

به گزارش دوراهک نیوز :امام جمعه دیر در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر و تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا،گفت: انقلاب اسلامی و حکومت جمهوری اسلامی بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما ارزانی داشته است لذا باید قدر این انقلاب را بدانیم و از دستاوردهای آن پاسداری کنیم.

حجه السلام سید علی حسینی،با اشاره به فضای خفقان آور زمان طاغوت، اظهار داشت:در زمان شاه آزادی برای مردم وجود نداشت و یک حکومت حزب رستاخیز بوده که وابسته به نظام سلطه آمریکا، آزادی سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی را از مردم سلب نموده بود.

حسینی،با اشاره به عوامل پیروزی انقلاب و نقش داعیانه حضرت امام در شکل گیری این انقلاب،افزود:عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران شامل توکل بر خدا، رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و اتحاد ملت ایران است.

امام جمعه دیر،بابیان اینکه : انقلاب اسلامی ملت ایران منشا بیداری ملت های آزاده جهان در مبارزه با طاغوت است، گفت:دهه مبارک فجر فرصتی برای تبیین دستاوردهای نظام به ویژه نسل جوان است.

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان دیر نواخته شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر،نیز در این مراسم ،گفت: دهه مبارک فجر یکی از سندهای پر افتخار تاریخ ملت خواهد بود.

احمد عبدالله زاده با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی،اظهار داشت:آنچه در تاریخ ملت ایران اسلامی اتفاق افتاده است نشات گرفته از بینش توحیدی و انقلاب عاشورایی است.

وی با بیان اینکه همه مردم با بصیرت کامل برای دفاع از ارزشهای خود به صحنه آمدند،افزود:امام  آمد و با پیروزی انقلاب اسلامی همه خوبی هایمان را بازیافتیم و امروز نیز ما باید ادامه دهندگان راه امام و شهیدان باشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر،شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را،یکی از شعارهای کلیدی این انقلاب برشمرد و افزود:دانش آموزان باید همیشه شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را مد نظر داشته باشند چرا که استقلال و آزادی امروز ما به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

در پایان این مراسم زنگ انقلاب توسط امام جمعه دیر و دیگر مسئولان نواخته شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.