تاریخ انتشار :شنبه ۳ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۴۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

روز قدس تبلور ایستادگی مستضعفین در مقابل مستکبرین است /منطقه را ناامن کنید امنیت را از شما می گیریم

امام جمعه بندر دیر گفت: اگر آمریکا بخواهد منطقه را برای فعالیت های اقتصادی ایران نا امن کند ایران اسلامی نیز امنیت را از آنها خواهد گرفت.

به گزارش دوراهک نیوز، حجت الاسلام سیدعلی حسینی امروز در خطبه های نمازجمعه بندر دیّر اظهار داشت:امام راحل با اعلام روز جهانی قدس اهدافی همچون دفاع از ملت مظلوم فلسطین،آزاد سازی سرزمین های اسلامی، دفاع از ارزش های اسلامی و ایستادگی مستضعفین جهان در مقابل مستکبرین را دنبال می کرد.

وی با بیان اینکه در پرتو روز قدس باید از رهبری و نظام اسلامی نیز دفاع کنیم افزود: در این روز حکومت های منافق و متعهد از هم شناخته می شوند.

حسینی بیان کرد:همانگونه که ایران اسلامی پوزه آمریکا و مستکبرین را به خاک مالید دیگر آزادی خواهان جهان نیز با قیام خود این جرثومه های فساد را به زباله دان تاریخ بریزند.

وی با تأکید براینکه امام روز قدس را احیا و آن را جهانی کرد ادامه داد: امروز به برکت این اقدام بنیانگذار انقلاب اسلامی شاهد حضور نه تنها مسلمانان بلکه از اقوام و ادیان دیگر در این راهپیمایی هستیم که فریاد «مرگ برآمریکا» و « مرگ بر اسرائیل» سر می دهند.

خطیب جمعه دیّر گفت:با توجه به اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی و با عنایت به اوضاع منطقه و خیانت حکام عرب به آرمان ملت فلسطین و ارتباط گسترده با اسرائیل و ایجاد جنگ های نیابتی وحمایت از تروریست های تکفیری برای به حاشیه بردن مسئله فلسطین و سرزمین های اسلامی می طلبد که حضوری گسترده در راهپیمایی روز قدس داشته باشیم.

وی اضافه کرد:همچنین با حضور آگاهانه در راهپیمایی این روز در مقابل کارشکنی های آمریکا و نقض مکرر متن و روح برجام و طرح براندازی نظام با مشت های گره کرده پاسخ کوبنده ای به آنها خواهیم داد.

حسینی درباره روزجهانی مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد: با توجه به مرز گسترده آبی استان بوشهر مسوولین شهرستان و استان نظارت بیشتری بر مرزهای آبی داشته باشند تا سوداگران مرگ بیش از این به سرمایه های انسانی ما ضربه نزنند.

وی در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر داعش در سوریه اظهار کرد:این اقدام گرچه در راستای انتقام گیری و تضعیف تروریست ها بود اما پیامی هم برای آمریکا و آل سعود داشت که اگر بخواهند همچنان با حمایت از داعشی ها بدنبال ناامنی در ایران اسلامی باشند موشک های ما صاعقه وار بر سر آنها فرود می آید.

امام جمعه دیّر افزود:در حالی که تمام جهانیان در مقابل اقتدار نظامی و موشکی ما سر تعظیم فرود می آورند نباید در داخل کسی به خود جرأت زیر سوال بردن این اقتدار را بدهد.

وی با بیان اینکه اگر رژیم صهیونیستی و آمریکا بخواهند دست از پا خطا کنند حیفا را با خاک یکسان می کنیم گفت: این حمله موشکی پیامی هم برای مجلس سنا و کاخ سفید داشت که ما در اوج تحریم ها این موشک ها را تولید کردیم و نیاز به کمک شما نداریم و اگر بخواهید منطقه را برای فعالیت های اقتصادی ایران نا امن کنید ایران اسلامی نیز امنیت را از شما خواهد گرفت.

حسینی یاد آور شد:برکناری ولیعهد عربستان و مسائلی که در این کشور در وقوع است نشانه ای از آثار سقوط قریب الوقوع آل سعود خواهد بود.

وی گفت: در روزهای پایانی ماه رمضان با تضرع به درگاه خداوند توبه کنیم و حالات معنوی که در این ماه بدست آورده ایم را در طول سال با خود همراه داشته باشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.