تاریخ انتشار :شنبه ۹ دی ۹۶.::. ساعت : ۶:۴۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

روابط عمومی ویترین، چشم و چراغ، قلب تپنده و مغز متفکر یک سازمان است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

با حضور رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش استان گردهمایی دو روزه کارشناسان روابط عمومی و رابطین رسانه ای برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر کرمی در گردهمایی دو روزه کارشناسان روابط عمومی و رابطین رسانه ای اظهار داشت: عنوان هنر هشتم، عنوان واقعا درست و زیبایی برای این هنر است و بدون شک روابط عمومی ویترین یک اداره، چشم و چراغ آن، قلب تپنده و مغز متفکر یک سازمان است.

کرمی ادامه داد: اهمیت روابط عمومی و اطلاع رسانی آنقدر بدیهی و روشن است که حتی مخالفان و دشمنان آن هم نمی توانند نادیده اش بگیرند.

وی تصریح کرد: امروزه قدرت اطلاعات، عرصه خبر در رسانه و دنیای مجازی توانسته همه مرزها را درهم شکند و لرزه براندام آنانی بیندازد که به تک صدایی و تک گویی عادت دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان عنوان کرد: در دولت تدبیر و امید گفتمان رسانه و اطلاعات و ارتباطات اهمیت فزاینده ای یافته است به گونه ای که دو قانون سترگ و بزرگ دسترسی آزاد به اطلاعات و منشور حقوق شهروندی برای اولین بار رسمیت یافته و ابلاغ شده است.

وی افزود: در اهمیت این دوقانون همین قدر بگوییم که دیگر سیطره سازمانی بر اطلاعات و عدم پاسخگویی به مردم در صورت اجرای درست پایان خواهد یافت.

کرمی در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد رابطین رسانه ای اقدام خوبی بوده که شانه تحرک ما در حوزه خبر و سرعت عمل در آن است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.